Muhamed Veliu sjell historitë e personave që takoi në Ukrainë, disa janë në shënjestrën e Rusisë
14/02/2022 22:21

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- Emisioni i fundit në ekranin e TCH i dedikohet situatës së Covid-19. Flasin mjekët më të mirë
04/04 22:39
Skenarët e mbylljes së Covid-19, mjekët në vend dhe botë me mendime të ndyshme
04/04 22:39
Shangai drejt izolimit, a është ky një alarm i keq për botën? Ja cfarë thonë mjekët në Open
04/04 22:30
A po shkon pandemia drejt fundit? Flasin mjekët: Brataj, Alimehmeti, Rakacilli dhe Stroni
04/04 21:54
Apo shkon pandemia drejt fundit? Flasin mjeket Dollenberg, Shapo dhe Llajo
04/04 21:54
A do ti rikthehet vera jetës së para pandemisë? Zv/Rakacolli flet për masat që do të marrë komiteti
04/04 21:53
Open – A e bashkon dot PD-në Berisha? Të ftuar: Bejko, Zekthi, Abilekaj, Spahiu dhe Balliu
01/04 00:26
Shkullaku kryetar i PD,Bushati kryetar i PS/ Abilekaj propozon përmes humorit kandidatët për kryetar
31/03 23:35
Spahiu: Ata që mendojnë se Berisha duke mundur Bashën, mundi Amerikën, gabojnë
31/03 22:56
Abilekaj: Bashkimim e PD e ndalon morali i akuzave dhe kushtet e vendosura në kohë konflikti
31/03 22:38
Zekthi zbulon arsyen se përse del si analist politik në televizion, Balliu i ndërhyn
31/03 22:34
“Unë me gjobaxhinj në parti nuk rri”, “Basha më përjashtoi”, replika mes Bejkos dhe Balliut
31/03 22:23
Deklarata e fortë, Spahiu: Me vendimin e 9 shtatorit, Basha e riktheu Berishën në politikë
31/03 22:22
Bejko: Jam me idenë që PD mund të funsionojë edhe me 2 fraksione, antiberishistët të ngrenë krye
31/03 22:21
Grupi i PD u mblodh, Balliu: Ky është lajm i mirë, Partia tani është e hapur për të gjithë
31/03 22:05
“Ti ke fobi nga vota”, Abilekaj përplaset me Zekthin: të jemi konkret dhe ti lëmë teoritë politike
31/03 21:54
Futja e Berishës në selinë blu pas 9 shtatorit/ Ja si e komentojnë Abilekaj dhe Zekthi
31/03 21:39
Open- Nafta, çmimi dhe protestat/ Aliaj, Lapaj, Soko, Sejdarasi dhe Spahiu debate mes tyre
29/03 00:58
Zë hollët e protestës/ Lapaj i përgjigjet Palokës, debate për krizën dhe mungesën e masave
28/03 23:04
Çfarë është skanimi i naftës? Po i energjisë elektrike? Ekspertët zbulojnë “çudira”
28/03 22:50