“Mua më dërgoi Merkel sms”, Malaj replikon me Ndrecën për vizitën e Kancelares
14/09/2021 22:20

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Anila Hoxha: Reparti RENEA po “shkrihet”, edhe “dëshmori” Saimir Hoxha ishte i pa motivuar
28/09 21:55
Ekskluzive/ Publikohet foto e armës, gazetarët: Foto e trupit është e rëndë, s’mund të publikohet
28/09 21:52
Detaje nga arratisja, Qyno: Aldi Rama nuk u përgjigj disa orë në celular, ndaj dyshuan për vetëvrasje
28/09 21:49
Qyno: Efektivët qëlluan rreth 8 herë makinën e Aldi Ramës ndërkohë që u largua nga vendngjarja
28/09 21:46
“Duhet të ishte në arrest shtëpiak”, Hoxha: Ka pikëpyetje për veprimet e kolegëve të Hoxhës
28/09 21:43
“Unë nuk jam për kontroll”, Anila Hoxha tregon flaët e fundit që i tha vrasësi nënkomisar Hoxhës
28/09 21:35
Kristi Gongo raporton nga Spitali i Traumës, Aldi Rama është shumë rëndë, mes jetës dhe vdekjes
28/09 21:33
Open – “Raportet me Kurtin,situata në Kosovë, mandati i 3”,kryeministri Edi Rama përballë gazetarëve
28/09 01:57
Sejamini: çështja “Beketi” është e mbyllur? Rama: presim zhvillime, flet edhe për agjensinë e mediave
27/09 23:11
Do ketë zgjedhje të parakohshme? Rama i përgjigjet pyetjes së Sulos
27/09 23:10
Do doje të kishe përballë Berishën apo Bashën? Ja çfarë thotë Kryeministri Rama
27/09 22:59
Tom Doshi po i merr Socialistëve vendet e punës në Shkodër, Sulo pyet Ramën: Ke marrëveshje me Doshin?
27/09 22:58
Kryeministri Rama flet për rritjen e çmimit të bukës: E vendos tregu
27/09 22:57
Edi Rama flet si rrallë herë për marrëdhënien me Soros dhe mbështetjen që ka marrë nga miliarderi
27/09 22:47
Rama: Xhorxh Soros nuk e ka aspak në radar Sali Berishën, ja sa ka investuar në Shqipëri
27/09 22:47
“Me dash ti Sali e kalon dot oqeanin”? Rama tregon se nga e dinte që Berisha nuk shkonte dot në SHBA
27/09 22:46
Me shifra dhe argumenta, Sejamini “rrëzon” takimet e qeverive të Shqipërisë dhe Kosovës, s’ka rezultat
27/09 22:11
“Tarifa e rrugës së kombit nuk do të hiqet”, Rama është tarifë shërbimi që nuk negociohet
27/09 22:10
Rama: Nëse duam ta heqim kufirin Shqipëri-Kosovë e bën “Ballkani i Hapur”, ndryshe të vjen BE dhe SHBA
27/09 22:09
Rama: Kosova e fitoi luftën 20 vite më parë, tani duhet të fitojë paqen, ka aleatët më të rëndësishëm
27/09 22:09