“Mos më hidh në instagram”, si u bë padashje virale video e Remzie Osmanit
12/04/2021 19:09
Pushimet e Bajramit kaloji në Liqenin e Komanit, ja si mund ta shijosh me familjen!
06/05 19:11
Mban Ramazan prej 74 vitesh, 84 vjeçari ka një falenderim për dy prindërit
06/05 19:10
Agjëronte në komunizëm, rrëfehet 84 vjeçari: Më hoqën nga puna!
06/05 19:10
84 vjeç dhe mundi kovidin, ja si ia doli besimtari shkodran
06/05 19:09
Pamje shokuse! Perla e Europës zhytet në mbeturina, a do vijnë më turistë?
06/05 19:09
Liqeni i Komanit një copëz Norvegjie në Shqipëri: E vizitojnë 80 mijë persona!
06/05 19:09
Ftesë në 5, Sytë nga liqeni i Komanit: Sugjerim si mund të kalosh fundjavën, 6 Maj 2021, Pjesa 3
06/05 18:40
Ftesë në 5, Liqeni i Komanit, perlë për botën, zhytur në plehra nga shqiptarët, 6 Maj 2021, Pjesa 2
06/05 18:39
Ftesë në 5, 84 vjeçari që sfidoi komunizmin & kovidin për besimin në islam, 6 Maj 2021, Pjesa 1
06/05 18:37
A është banal teksti “S’ ta jap”? Paloma bërtet në mbrojtje të Lulit, ndizen gjakrat në studio
05/05 19:15
Sherr mes të riut dhe Luljetës: Ndihem 20 vjeç, s’ ta marr ty bukën nga goja!
05/05 19:14
Kujt s’ ia jep Luljeta e “Përputhen”? 65 vjeçarja sqaron tekstin: Është fjala për buzën
05/05 19:14
Luljeta e “Përputhen” këndon live “S’ ta jap”, performanca energjike e 65 vjeçares
05/05 19:14
Pas “S’ta jap” paralajmëron Luljeta: S’ keni parë gjë akoma, këndoj si bilbil në 4 të natës!
05/05 19:13
“Seksin e bëj ku të dua”, Luli i këndon professor Tushit: Ty ta ka mbledh gruaja, unë…
05/05 19:13
Erik Lloshi bën paqe me Luljetën e “Përputhen”, pranon bashkëpunim me një kusht!
05/05 19:13
Ftesë në 5, Luljeta publikon “S’ta jap”: Jam liberta, më është ngritur hormoni, 5 Maj 2021, Pjesa 1
05/05 18:50
Ftesë në 5, Luljeta i kërkon live bashkëpunim Erik Lloshit: U ndez llampa, 5 Maj 2021, Pjesa 2
05/05 18:49
Ftesë në 5, Luljeta e thotë troç: Po të kisha burrë, do më priste këmbët, 5 Maj 2021, Pjesa 3
05/05 18:48
“E dua burrin të jetë burrë”, Egla Harxhi përplaset ashpër me grimierin gay
04/05 19:25