Mos humbisni guidën buzë humnere në Tropojë – Pushime On Top
19/08 19:30
Adrenalina ndërthurur me frikën! Pushime On Top drejt shtigjeve më të vështira në Tropojë
19/08 19:30
Neritan Ceka: Ja pse Bylisi është një ndër qytetet më të rëndësishme të antikitetit-Pushime On Top
19/08 19:30
Banorët e Bradoshnicës zbulojnë kuriozitete rreth zonës dhe lahutës – Pushime On Top
19/08 19:30
Cohls me dyqan edhe në Shkodër! Stilistja zbulon detaje e sekrete nga koleksioni i ri-Pushime On Top
19/08 19:30
Hiking në Tropojë, në Bylis me Neritan Cekën, Cohls në Shkodër – Pushime On Top
19/08 19:30
Vajzat e She’s On Top zbulojnë prapaskenat e emisionit & me cilët konkurrentë s’flasin-Pushime OnTop
18/08 19:30
Pushime në Diamma Resort, relaks dhe argëtim – Pushime On Top
18/08 19:30
Pushime On Top eksploron fshatin Xhuxhë dhe Bjeshkët e Mirditës
18/08 19:30
Burgu i Spaçit, Bjeshkët e Mirditës, vajzat e She’s On Top në Sky Sport Center-Pushime On Top
18/08 19:30
Mevlani i Përputhen &… Vajzat e She’s On Top:Personazhet VIP që na kanë ngacmuar-Pushime On Top
18/08 19:30
Adrenalinë me off-road në fshatin Xhuxhë, Mirditë – Pushime On Top
18/08 19:30
Pushime On Top sjell përjetimet rrënqethëse nga burgu famëkeq i Spaçit
18/08 19:30
Aventurat e vajzave të She’s On Top me sportet ujore të Sky Sport Center – Pushime On Top
18/08 19:30
Ndalesë në Info Kulla/Muzeu i veçantë i Mirditës, ja informacionet që mund të gjeni-Pushime On Top
17/08 19:30
Njihuni me historinë e veçantë dhe rëndësinë e Kishës së Rubikut- Pushime On Top
17/08 19:30
Muzeu lëvizës me veshje tradicionale nëpër Shqipëri & Top Seven – Pushime On Top
17/08 19:30
Top Seven/ Showroom-i më i madh i makinave luksoze në Tiranë – Pushime On Top
17/08 19:30
Autobusi i kthyer në muze lëvizës me veshje tradicionale – Pushime On Top
17/08 19:30
Kisha e Rubikut dhe Hiking Mirdita – Pushime On Top
17/08 19:30