Modelja i shpreh dashurinë dhe e puth, konkurrenti bën refuzimin e papritur…. E Diell 19/06/2022
20/06/2022 09:14

Programi “E Diell” vjen çdo të dielë në ekranin e Top Channel duke bërë bashkë të vegjël e të mëdhenj, kjo për shkak të karakterit argëtues, informues e edukativ që ka. Një program me rubrika të dedikuara për të gjitha moshat e për të gjithë shqiptarët brenda e jashtë vendit, nga fëmijët 7 vjeç deri në zonjat e zotërinjtë që kanë nostalgji për kohën që kemi lënë pas, apo duan të dinë diçka më tepër mbi aktualitetin.

Top Channel/ SHBA, hidhet nga pallati së bashku me bashkëshorten aktori shqiptar Florind Belliu
08/08 09:48
Edicioni Informativ, 7 Gusht 2022, Ora 15:00
08/08 09:47
Edicioni Informativ, 7 Gusht 2022, Ora 12:00
08/08 09:47
Edicioni Informativ, 6 Gusht 2022, Ora 19:30
07/08 08:59
Top Channel/ Vetëtima godet Shtëpinë e Bardhë, shkon në tre numri i të vdekurve
07/08 08:58
Top News – Kina ‘nis pushtimin’ e Tajvanit / Avionët kinezë simulojnë sulmin në stërvitje
07/08 08:56
Kepi i Tundimeve, Episodi i tretë 05/08/2022
06/08 09:31
Top News – Erdogan takon sërish Putinin / ’Lufta s’mund të përfundojë duke injoruar Rusinë’
06/08 09:31
Edicioni Informativ, 5 Gusht 2022, Ora 19:30
06/08 09:30
Top Channel/ Kina lëshon raketa në drejtim të Tajvanit, anulohen fluturimet për dhe nga ishulli
05/08 09:12
Edicioni Informativ, 4 Gusht 2022, Ora 19:30
05/08 09:11
Edicioni Informativ, 4 Gusht 2022, Ora 15:00
05/08 09:11
Top News-Ia dha Rusia për të luftuar shqiptarët/Shkupi i dhuron tanket Kievit, Moska kërcënon:Gabim!
04/08 09:21
Top Channel/ Tragjedia e Himarës! Përcillet sot në banesën e fundit vogëlushja Jonada Avdia
04/08 09:20
Edicioni Informativ, 3 Gusht 2022, Ora 15:00
04/08 09:20
Top Channel/ Polici “trim” vret të miturën, godet me skaf 7 vjecaren, i shkakton vdekjen
03/08 09:19
Top News – NATO gati të ndërhyjë! / Nëse rrezikohet stabiliteti në veri të Kosovës
03/08 09:18
Top News – Kremlini, ultimatum SHBA-së / Koha po mbaron për marrëveshje për armët bërthamore
03/08 09:18
Lindje Perëndim/ Franca “thikë pas shpine” Greqisë? Pakti “i heshtur” Erdogan- Macron!
01/08 10:13
Finalja e madhe e He/ She’s on top. Ja fituesit e sezonit të tretë… E Diell 31/07/2022
01/08 10:13