Mjeku: Dielli i’u mbron, ekspozohuni në dritare apo ballkon. Mos dilni në rrugë
21/03/2020 20:02

Mjeku i njohur anestezist, Roland Xhaxho është shprehur se njerëzit duhet të dalin në diell për t’u ekspozuar. Por kjo dalje duhet të bëhet në dritare ose në ballkon dhe jo në rrugë.

Top News-Dalin rezultatet e lëndës me zgjedhje/128 dhjeta, maturantët ankesë për testin e biologjisë
27/06 11:12
Top News – Rritet nafta, rritet bileta e autobusëve!/50 lekë më shumë për transportin Tiranë-Durrës
27/06 11:09
Edicioni Informativ 27 Qershor 2022, Ora 09:00 | Lajmet nga vendi, rajoni dhe bota | Top News
27/06 11:01
Top News -Me automatik për të vrarë xhaxhain/Ndërhyn policia, në pranga i riu nga Malësia e Madhe
27/06 10:43
Top Channel/ Shkelën rregullat e qarkullimit rrugor, qindra të ndëshkuar gjatë një jave në Fier
27/06 10:38
Top News – Me dronë, në kërkim të parcelave me kanabis, policia aksion në Vlorë
27/06 10:36
Top News – Digjet fasoneria e italianes në Vlorë/Autori theu xhamat dhe e spërkati me benzinë
27/06 10:32
Top Channel/ Kontrolle intensive për kultivimin e lëndëve narkotike në Vlorë
27/06 09:50
Top Channel/ Malësi e Madhe, i riu qëllon me armë zjarri në ajër pas sherrit me xhaxhain
27/06 09:40
Top Channel/ Shkrumbohet qëllimisht fasoneria në Vlorë, autori theu xhamin dhe hodhi lëndë djegëse
27/06 09:37
Top News-U vra pasi ngacmoi shqiptaren në lokal/ Athinë, 4 persona dhunojnë 42-vjeçarin dhe largohen
26/06 22:09
Top News – SHBA kthen orën mbrapa / Pse historia nuk do ta ‘falë’ ndalimin e abortit!
26/06 21:54
Top News- Nga 1 korriku gjoba për qeset plastike/ Kontrolle në terren, masa dhe për konsumatorët
26/06 21:36
Top News- Si u porosit vrasja e Nuredin Dumanit!/ Droga në Holandë, 90 mijë euro për autorin
26/06 21:15
Exclusive – Inflacioni, përbindëshi mbi paratë tona – 26 Qeshor 2022
26/06 21:00
Top Channel/ Linçohet mësuesja në TikTok, shpërndahet video me foton “ta vrasim”
26/06 20:59
Top Channel/ Evakuuohet me helikopter çifti i alpinistëve që u bllokua në Valbonë
26/06 20:57
Top Channel/ Pasojat e diabetit, kërkohet ndërhyrje për të parandaluar retinopatinë diabetike
26/06 20:15
Top Channel/ Taksat prekin shtresën e mesme, ekspertët: Barra fiskale të zhvendoset te të pasurit
26/06 20:05
Top Channel/ 45 mijë euro kavanozi me vaj trëndafil! Kriza e çmimeve rrit kostot për produktin
26/06 20:01