‘Minutat e tmerrit’/ Genci Fazlija për tërmetin në Turqi: Ishte i pazakontë | Zona Zero Top News
08/02/2023 18:32

I ftuar sot në Zona Zero ishte sekretari i federatës së mundjes në Kosovë, Genc Fazliu i cili ka folur për momentet e tmerrit kur ra termeti në Turqi dhe vështirësitë e momentit të ikjes nga qyteti i rrënuar

Zbulohet pista që po ndjek policia për sulmin terrorist në TCH/Reagimi i fortë i Fevziut | Zona Zero
29/03 21:35
Lajm i fundit-Të shtëna me armë zjarri në Kavajë, dy të vdekur | Zona Zero Top News
29/03 20:35
Italia në krizë për lojtarë-Zajmi: E gjeti ‘shpëtimtarin’ në Argjentinë… | Zona Zero Top News
29/03 20:34
Ndeshja Poloni-Shqipëri-Gazetari: Fitorja na shpëtoi nga duart, ishte… | Zona Zero Top News
29/03 20:31
Ndryshimet që pësoi kombëtarja/ Ulvi Zajmi tregon si e pa ndeshjen me trajnerin e ri | Zona Zero
29/03 20:30
‘Asociacioni është vendosur kot’-Politologu zbulon pazaret e Serbisë | Zona Zero Top News
29/03 20:17
‘Qeveria Kurti e ngathët’-Politologu: Albin Kurti ka ndryshuar qëndrim… | Zona Zero Top News
29/03 19:58
Zbulohen skenarët, ja çfarë do të ndodhë në datën 23 prill në Kosovë | Zona Zero Top News
29/03 19:56
“Vuçiç po i mat pulsin perëndimit”, Politologu zbulon ç’po ndodh mes Kosovës dhe Serbisë | Zona Zero
29/03 19:47
‘Kurti mbyll gojën para Vuçiç’-Kritikat e kreut të KKSH në Luginë të Preshevës | Zona Zero Top News
29/03 19:29
Albin Kurti non-grata në Amerikë, politikani që goditi me deklaratën e fortë… | Zona Zero Top News
29/03 19:25
Rriten pagat dhe pensionet? Ekspertët zbulojnë kush përfiton dhe… | Zona Zero Top News
29/03 19:25
Reagimi i Serbisë dhe situata në Luginën e Preshevës | Zona Zero Top News
29/03 19:24
Lugina e Preshevës në duart e Blinken- Zbulohen zhvillimet që priten | Zona Zero Top News
29/03 19:22
Ambasadori amerikan në Serbi takon shqiptarët e Preshevës, deklaratat | Zona Zero Top News
29/03 19:21
Si do të ndikojë rritja e pagës minimale tek bizneset? Analizojnë ekspertët | Zona Zero Top News
29/03 19:18
Rama do rrisë pagat për sektorin publik, çfarë ndodh me privatin? | Zona Zero Top News
29/03 18:52
‘Edi Rama hapi ‘thesin’ për pensionistët para zgjedhjeve’-Analizon Pano Soko | Zona Zero Top News
29/03 18:52
Rritja e pagës mesatare 900 euro, Rama zotohet për të rritur pagat | Zona Zero Top News
29/03 18:50
Mesazhi i Blendi Fevziut për shtetin, duhet zbardhur sulmi ndaj Top Channel | Zona Zero Top News
29/03 18:28