Ministrja Denaj kundër kërkesave të klubeve: E hapur për negociata, kushtet nuk pranohen
23/09/2020 23:44

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – “Lufta politike për inceneratorët”, Tabaku, Bushati dhe Sulo debatojnë me ish-ministrin Koka
20/10 02:47
Pamjet se si ka qënë landfilli i Sharrës nxisin debate në Open mes Kokes, Tabakut, Bushatit etj
19/10 22:58
Trajtimi i mbetjeve, 29 euro për ton në Shqipëri dhe 47 deri në 150 në Europë? Ku është kosto më e lartë?
19/10 22:58
Koka-Tabakut: Dole fole dhe një ditë në Vlorë por pastaj u tërhoqe, ish-Deputetja: Më ngatërron
19/10 22:08
“Po ti ndani lekët me shokë, nuk vjen njeri të investojë në Shqipëri”, Bushati replikon me Koken
19/10 22:08
“Lufta politike për inceneratorët”, Lefter Koka, Jorida Tabaku dhe analistët debat në Open
19/10 22:03
Open – “Dy anët e dekoratave të Metës”, komente dhe debate Çupi, Gjekmarkaj, Tare, Balliu dhe Doda
16/10 02:55
Gjekmarkaj-Çupit: Shkrimet e tua dogjën vendin në 97-tën, tani je bër pacifist
15/10 23:56
Balliu: Ka 6 muaj që Meta ja ka marrë partinë Ramës, Çupi: Po thua që ka lënë Presidencën?
15/10 23:55
“4 snaipera në kokën e kryetarit të Opozitës”, Doda përplaset ashpër me Frrok Çupin
15/10 23:55
Kasmi për Avni Rustemin: Kreu një akt historik, pasi vrau Esatin nuk u largua
15/10 23:17
Gurakuqi nxjerr në Open foto ekskluzive të Avni Rustemit pak para atentatit në Paris
15/10 23:12
Frrok Çupi: Nishani ka marrë 10 mijë euro për një dekoratë, Tare dhe Gjekmarkaj kundër
15/10 22:57
Frrok Çupi akuzon Metën dhe Berishën, Gjekmarkaj e pyet: Përse punove 5 vite si drejtor i Berishës?
15/10 22:56
Mesila Doda: Avni Rustemi është një atentator me pagesë, Gjekmarkaj: Rustemi është hero
15/10 22:56
Gjekmarkaj: Viti 1920 ka qënë viti më i rëndësishëm për Shqiptarët, replika me Gurakuqin
15/10 22:45
Historiani Kasmi: Nëse dekoratat do të shpërndahen masivisht do ja humbisnim vlerën
15/10 22:45
Gurakuqi “zberthen” mesazhet e Presidentit Meta kur përmend data & personazhe nga historia
15/10 22:45
Tare: Ka humbur fisnikëria e dekorimit të njerëzve, shtëpisë së Avni Rustemit i ka rënë çatia brenda
15/10 22:44
Deklarata e fortë e Frrok Çupit: Presidenti Meta dha 396 nënshtetësi, po ndiqet nga CIA
15/10 22:28