Milo: Qazim Mulleti ka marrë pjesë në mbledhjen ku u hartua lista e qytetarëve që do arrestiheshin
06/12/2021 22:18

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open- Zgjedhjet e 6 Marsit/ Përballen: Gjekmarkaj, Bushati, Ristani, Mërtiri, Duka, Mediu & Kadilli
21/01 01:20
Mbaron në 6 Mars debati në PD? Flasin Bushati, Ristani, Gjekmarkaj, Mertiri dhe Kadilli
20/01 23:53
Kadilli: 8 Janari ka qenë dita më e turpshme, Basha dhe Berisha kanë qëllim të ndajnë partinë
20/01 23:46
Dhuna në protestën e 8 Janarit, Bushati replika me Gjekmarkajn
20/01 23:45
Kush bëri dhunë në 8 Janar? Debate të forta mes Ristanit dhe Gjekmarkajt
20/01 23:45
Deklarata e fortë e Ristanit: Një njeri i Bashës pjesë e projektit tek “5 Maji”, Mërtiri: Janë shpifje
20/01 23:12
“Mos më bëj të flas, ke 30 vjet që je aty me votat e PD”, Gjekmarkaj ja thotë në sy Mediut
20/01 22:56
Zgjedhjet e 6 Marsit/ Mërtiri: Berisha do të trukojë minorancën e zhurmshme, reagon Bushati
20/01 22:55
Nëse PS fiton Shkodrën, ikën Basha? Gjekmarkaj i ul rëndësinë zgjedhjeve të pjesshme të 6 Marsit
20/01 22:51
Skenarët hipotetikë të zgjedhjeve në Shkodër, Bushati: Opozita në k’të bashki ka një shans
20/01 22:51
A janë zgjedhjet e 6 Marsit një test nëse Berisha ose Basha duhet të largohen? Flet Bushati
20/01 22:50
Gjekmarkaj i përgjigjet Ristanit: Me gjakësorë nuk duhet të ulesh në bisedime
20/01 22:49
Duka përmend 21-Janarin: Kur Meta dhe Rama qeverisën bashke çdo gjë mund të ndodhë
20/01 22:49
Shpërthen Ristani:Basha i ka duart të lyera me gjak,ka shitur vendet e kandidatëve për deputet në PD
20/01 22:48
Bushati-Gjekmarkajt: Ndërhyja e parë ishte skandaloze dhe llogjika përjashtuese, replikat
20/01 22:48
Gjekmarkaj skeptik me propozimin e Mediut: Diskursi i tillë sikur Basha është humbës
20/01 22:48
A mund të bashkohen demokratët dhe si? Mërtiri dhe Mediu replikojnë në studio
20/01 22:47
Mërtiri: Berisha nuk po futet në zgjedhje për të mundur Ramën, Basha s’mund të ulet me Berishën
20/01 22:47
Gjekmarkaj paralajmëron tërheqjen nga debatet mes demokratëve: Janë farsë, ka vetëm një PD
20/01 22:46
Gjekmarkaj: Kush nxjerr kandidatë alternativë nga PD, i shërben vetëm Edi Ramës
20/01 22:46