Milo për “dosjet e Hagës”, Shqiptarët nuk e bëjnë dot ktë gjë, ja kush mund ta bëj
30/09/2020 21:50

"Open", emisioni kryesor politik në Top Channel në sezonin e dytë. Arena e debateve televizive për çështjet më të rëndësishme të politikës dhe aktualitetit, intervistat me përfaqësuesit kryesor të shtetit dhe jo vetëm dhe trajtimin e çdo cështjeje tjetër sensitive për shoqërinë tonë. Çdo ngjarje e madhe politike, por edhe problematikat e aktualitetit apo tematikat e rëndësishme sociale marrin vëmendjen maksimale nga stafi "Open" për tu përcjellë më pas tek publiku në mënyrën më profesionale të mundshme.

Open – ‘Pse tha jo Merkel?’, Frrok Çupi dhe Ndreca përplasen ashpër me Grida Dumën e Gjekmarkajn
02/12 01:14
Duma-Çupit: Je llum që nuk i meriton thinjat, nuk je burrë por këllirë
01/12 22:42
“Po të ma kërkojë Grida, të lidh pas emisionit dhe të pështyjë”, Gjekmarkaj shpërthen ndaj Çupit
01/12 22:38
Kreshnik Spahiu tregon kohën kur Shqipëria ishte më afër BE-së, por ja çfarë ndodhi
01/12 22:27
Gjekmarkaj del në krahë të Grida Dumës, i thotë Frrok Çupit je një hiç
01/12 22:27
“Europa kërkon në burg Metën”, deklarata e Çupit që e bëri Grida Dumën të shpërthejë
01/12 22:20
“Zero tolerancë për ata që fyejnë inteligjencën”, Duma përplaset ashpër me Çupin
01/12 22:19
Frrok Çupi- Grida Dumës: Ju nuk jeni as Opozite, jeni “klubi i gjahtarëve”
01/12 22:19
Frrok Çupi: Jemi servilë të mëdhenj ndaj Europës, ndërhyjnë Gjekmarkaj dhe Eni Vasili
01/12 22:19
Kreshnik Spahiu: BE do ta detyrojë Edi Ramën të japë dorëheqjen përpara zgjedhjeve
01/12 21:45
Plarent Ndreca: Negociatat janë hapur, por nuk ka një datë. I vetmi kusht, Gjykata Kushtetuese
01/12 21:42
Negociatat, Gjekmarkaj: Është e pamundur që një sundimtar i vogël ti bëj karshillëk Europës
01/12 21:41
Grida Duma: Deri në vitin 2014-të u bëmë më shumë europianë, mos-integrimi lidhet me Qeverinë
01/12 21:27
Integrimi, Frrok Çupi: Problem nuk janë kushtet, por disa vende të BE që kanë probleme
01/12 21:26
Open – ‘Shpërdorimi i Skënderbeut’, replika nga Ngjela, Alija, Peqini, Isufi, Kasmi, Haskuka
01/12 03:30
Çfarë duhet bërë me statujën e Skënderbeut? Flasin Ceka, Peqini, Isufi, Kasmi dhe Dervishi
30/11 23:48
Kryetari i Komunës së Prizrenit Haskuka tregon së çfarë do të ndodhë me statujën e Skënderbeut
30/11 23:14
Ceka: Ta heqim që nesër, nëse autori ka synuar ta nxjerrë Skënderbeun jo perëndimor
30/11 23:13
Kasmi pyet Ngjelën: Po të ishte lakuriq statuja e Skënderbeut do të pëlqente?
30/11 23:13
“Keni frikë nga fjala ime, hani gjuhën me dhëmbë”, avokat Ngjela shpërthen ndaj panelit në Open
30/11 23:12