Mikela shkon pas Erjonit, Bruno se lë rehat, çfarë i djeg në lidhje me të?-Përputhen, 24 Nëntor 2021
25/11/2021 08:26

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

“I thash këtij shif se ka qenë kongresi mbrëme”/Banorët diskutojnë – Big Brother Albania Vip
08/12 10:25
Bruno i pezulluar nga programi, vjen dhe takon fshehtas Efin… – Përputhen, 7 Dhjetor 2021
08/12 08:00
Top News-Donaldi, në vend të tij Romeo në BBV/Kurth për banorët, surpriza në spektakël
08/12 08:00
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 07 Dhjetor 2021
08/12 07:59
Arjani-Alvisa përplasen në studio, akuza të ndërsjellta mes njëri–tjetrit- Përputhen, 6 Dhjetor 2021
07/12 08:33
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 06 Dhjetor 2021
07/12 08:32
Beniada përpiqet të lexojë shqip, banorët shkrihen gazit – Big Brother Albania Vip
07/12 08:32
Premierë/ Atdheu: Donaldi dashuron Borën, do lidhen jashtë! Përplasen Anaid dhe Aulona! | Fan Club
06/12 08:21
“Nuk duhej të nxitoheshit” Big Mama flet me Beatrix – Big Brother Albania Vip
06/12 08:21
Banorët trembin Big Mamën dhe e zgjojnë nga gjumi – Big Brother Albania Vip
06/12 08:21
“Ka ardhur me ide të qarta” Antonela ngacmon Big Mamën – Big Brother Albania Vip
05/12 09:16
Kënga e Albanit dëgjohet në shtëpi, Beatrix emocionohet – Big Brother Albania Vip
05/12 09:15
Emocione, Alvisa deklarohet për Bashkimin, ja surpriza e veçantë…- Përputhen Prime, 4 Dhjetor 2021
05/12 09:15
U puthën apo jo? Çfarë ndodhi në takimin e shumëpritur Alvisa-Bashkim? – Përputhen, 3 Dhjetor 2021
04/12 09:21
Big Brother Albania Vip | Përmbledhja ditore | 03 Dhjetor 2021
04/12 09:21
Beniada vrapon të fikë gongun/Rrëzohet dhe vret dorën – Big Brother Albania Vip
04/12 09:20
Brenda javës dy vajza të ndryshme, Bledi & Mikela takimi me nota erotike…- Përputhen, 2 Dhjetor 2021
03/12 08:14
Kënga e re e Fifit emocionon banorët – Big Brother Albania Vip
03/12 08:14
Mikela hakmerret me Ritvanën?! – Përputhen 2 Dhjetor 2021
03/12 08:14
Tensione të forta Mikela-Ritvana, fytyrë më fytyrë vajzat përplasen serish-Përputhen, 1 Dhjetor 2021
02/12 08:05