Mikela “në shtrat” me Erjonin,të ftuarit: E kishte qarë byrekun-Shqipëria Live 26 Nëntor 2021
26/11/2021 16:52

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

“Kam shëruar 50 persona nga paniku falë meditimit”- Shqipëria Live
21/01 16:51
Luftoni plakjen e fytyrës me Yoga, Laura Xhaxhiu tregon sekretin-Shqipëria Live
21/01 16:51
“Doktori më dha vetëm 6 muaj jetë, u shërova falë meditimit”-Shqipëria Live
21/01 16:50
Piktura e shqiptares në Parlamentit Italian,Adela: Meditimi më frymëzoi për artin tim-ShqipëriaLive
21/01 16:50
” Vuaja nga paniku dhe ankthi, u shërova falë meditimit”-Shqipëria Live
21/01 16:48
“Kisha tumor dhe vetëm 3 muaj jetë,erdha në Shqipëri dhe u shërova” rrëfehet italiani-Shqipëria Live
21/01 16:47
” Haj çdo ditë jufka”, italiani tregon ushqimin e tij të preferuar në Peshkopi-Shqipëria Live
21/01 16:23
74 vjeçari italian i dashuruar me Peshkopin: Më pëlqen klima-Shqipëria Live
21/01 16:23
“U gjet e mbuluar më gjethe”ngjarja që tronditi Kozarën,gazetari:E vrau për një borxh-Shqipëria Live
21/01 16:22
“I ka vënë duar në fyt dhe e ka mbytur”,gazetari rrëfen si vrau fqinji 64 vjeçaren-Shqipëria Live
21/01 16:21
“Viktima është gjetur e përdhunuar?”,ngjarja e Kozares mbetet ende mister- Shqipëria Live
21/01 16:21
74 vjeçari:Doktori më dha 3 muaj jetë,u shërova falë një mrekullie-Shqipëria Live 21 Janar 2022
21/01 14:50
“Pacientët shihen si pjesë këmbimi”,reagim i fortë pas dhunës së gruasë ndaj burrit-Shqipëria Live
21/01 14:39
Burri invalid dhunohet në spital nga gruaja, zyrtarja e spitalit tregon rastin-Shqipëria Live
21/01 14:38
Gruaja dhunoi barbarisht bashkëshortin në spital, gazetarja zbulon çfarë ndodhi-Shqipëria Live
21/01 14:37
“Nuk e dimë si ndodhi”, gruaja dhunoi burrin në spital, zyrtarja habit me përgjigjen-Shqipëria Live
21/01 14:37
Gruaja rreh burrin në spitalin e Gjakovës,zbulohet arsyeja se pse ndodhi-Shqipëria Live 21 Janar2021
21/01 14:21
E vrau krushku,e hodhi në kanal,detaje tronditëse nga ngjarja e Kozarës-Shqipëria Live 21 Janar 2022
21/01 13:57
Flet i riu nga Korça me profesionin jo të zakontë-Shqipëria Live
20/01 17:25
Me këmbë të amputuar,Beqiri rrëfen vështirësitë që kanë personat për proteza-Shqipëria Live
20/01 17:25