Mikela Diss Anës… Çfarë po ndodh mes dy vajzave në program… – Përputhen, 30 Nëntor 2021
30/11/2021 19:31

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Përplasje dhe hatërmbetje mes Efit-Brunos-Mikelës – Përputhen PRAPASKENA
22/01 13:16
Top Channel/ Dy PD shkojnë në KQZ! Përplasja për përfaqësuesin në Komisionin Qendror të Zgjedhjeve
22/01 12:48
Top Channel/ Akull në rrugët e juglindjes, dëborë ndaloi, temperaturat zbresin ndjeshëm
22/01 12:47
E papritur! Samiu shumë agresiv; Efi shkon ta përqafoj për ta qetësuar – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:18
Skenat e patranmetuara të sherrit Sami-Xhaferr – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:18
Ana dhe Efi i hedhin kunja djemve – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:18
Anës i ngel qefi me Erionin – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:17
Bruno dhe Mikela puthen me njëri-tjetrën – Përputhen PRAPASKENA
22/01 12:17
Studio sot në aksion për rikthimin në një takim të Mikelës dhe Brunos – Përputhen, 21 janar 2022
21/01 19:31
Bruno: Morëm hapësirë, ishte moment i një takimi – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Mikela: E pash Brunon të lirë dhe e zgjodha në takim – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Çokollata e “grushta” në takimin e Mikelës me Brunon – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Mikela kapet me Efin: Mos ma ngri zërin mua – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Efi ironizon përgjigjen, në fakt në dukje absurd – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Bruno merr hopa në takim Mikelën – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Çfarë i ka bërë Erioni-Mikelës në dhomën e zhveshjes – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Erioni acarohet keq me Mikelën dhe takimin e saj me Brunon – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Buzët me buzëkuq në fytyrën e Brunos, bëjnë lëmsh vajzat – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Erotizëm dhe ngacmime në takimin Bruno-Mikela – Përputhen, 21 Janar 2022
21/01 19:30
Mikela bisedon me djemtë rreth seksit – Përputhen PRAPASKENA
21/01 17:32