Mevlani mes dy vajzave, Antonela e zhgënjyer: Dua të tërhiqem– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02/2021 23:00

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel. Autore:Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Bearti dhe Tea e mbyllin rrugëtimin në Për’puthen me një puthje me dashuri- Përputhen Prime
08/03 00:00
Sara dëshmon puthjen Europiane në buzë në studio – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Sara dhe Riniani mohonin puthjet, ja imazhet që dëshmojnë të kundërtën- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Muhameti 44 vjeç, ish-bashkëshortja nuk ishte dakord të vija në program-Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Një beqare 64 vjeçe që bën squats në studio – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Samiu, 51 vjeçari babai i dy vajzave, kërkon partnere në Për’puthen- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Një serenatë korçare Live nga Devis Xherahu në studio – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Si ndikoi skandali në marrëdhënien Tea dhe Beart – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Një 43 vjeçare në takim 4 minuta me 51- vjeçarin- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Antonela: Nuk më shijoi puthja me Atdheun- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Për here të pare një përballje treshe në program, ja çfarë ndodhi- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Ndriçimi 54 vjeçar, profili trendi I një zotërie beqar- Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Antonela shpërthen ndaj Ledajnës: Më shkatërrove takimin – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Bearti deklaratë të fortë: Kur shoh Tean dridhem – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Tea dhe Bearti në Për’puthen rikthehen si çift të dashuruarish – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
Kandidatët +40,përballje dhe të reja tronditëse, Tea dhe Beart kthehen në Për’puthen-Përputhen Prime
08/03 00:00
Një gjyshe 62 vjeçare, kandidatja në moshë për partner – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00
A do t’mi provosh buzët; Batuta e Antonelës ,largon nga përballja Ledjanën – Përputhen Prime
08/03 00:00
64 vjeçe, merret me palestër. Njihuni ,me Luljetën konkurrenten e Për’puthen – Përputhen Prime
08/03 00:00
Gilberta, mësuesja 43 vjeçare, kandidate në +40 – Përputhen Prime, 7 Mars 2021
08/03 00:00