Mevlani injoron hapur Elvisin – Përputhen, 27 Janar 2021
28/01/2021 09:35

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Shqipja dhe Andi i Përputhen në Trotuar! Ja debati që nxehu gjakrat “E Diell”, 7 Mars 2021
08/03 09:30
Kandidatët +40,përballje dhe të reja tronditëse, Tea dhe Beart kthehen në Për’puthen-Përputhen Prime
08/03 09:30
Top News – `Bomba` e natës finale/ Ç`ndodh në puntatën e fundit të ‘Përputhen Prime’
08/03 09:29
Flet Tea për herë të parë publikisht – Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021
07/03 08:59
Episodi i plotë – Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021
07/03 08:59
Rrëfimi rrëqethës i 12-vjeçares; “Jetoj si në kafaz!” Më thuaj një dëshirë, Episodi i plotë, 6 mars
07/03 08:58
Emocione të forta, dedikimi romantik I Mevlanit bën për të qarë Antonelën – Përputhen 5 Mars 2021
06/03 11:01
Murat çon puthje për Sindin, Loko e ndalon – Përputhen 5 Mars 2021
06/03 11:01
E papritur, Ledjana largohet nuk do të shoh takimin, Mevlani e ndjek dhe lë pas Antonelën-Përputhen
06/03 11:01
Sara, Jasmina, Atdheu, Andi dhe Erlindi, “grupi” që po bën lëmsh programin – Përputhen, 3 Mars 2021
04/03 09:42
“Sara na i bërë synet djalin”, çfarë ndodhi në këtë takim – Përputhen, 3 Mars 2021
04/03 09:42
Një kërcim romantik me puthje dhe kafshime në studio – Përputhen, 3 Mars 2021
04/03 09:42
Një takim me epsh e puthje mes Jasminës dhe Andit, ish e fejuara në studio – Përputhen, 2 Mars 2021
03/03 09:59
Jasmina zhvesh në takim Andin dhe i hipën sipër – Përputhen, 2 Mars 2021
03/03 09:58
Jasmina është “femra fatale”, që ka futur në kurth Andin – Përputhen, 2 Mars 2021
03/03 09:58
Ledjana në Takim me Blerimin, e ndjek “Hija e Mevlanit”, e papritur – Përputhen, 1 Mars 2021
02/03 10:07
Djali i ri braktis Ledjanën në takim – Përputhen, 1 Mars 2021
02/03 10:07
Ça pati Mevlani: Antonela dhe Ledjana po luajnë me mua, do ju nxjerr bllof – Përputhen, 1 Mars 2021
02/03 10:06
Përjashtime, largime mes lotësh, hyrje të reja, miqësi të thyera– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
01/03 10:03
Pamje të tmerrshme; Eri dhe Dori përplasen fizikisht në prapaskenë– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
01/03 10:02