Mes tragjedisë dhe komedisë së Rita Lati: Sa më e ashpër dhuna aq më i fortë buzëkuqi!
18/05/2024 09:28

Një program nga Bora Zemani ku bëhen bashkë njerëz me profile të larta në profesionet e tyre për të shkëmbyer përvojat dhe historitë e tyre të suksesit personal. Shumë të qeshura, muzikë dhe argëtim 🍒 Çdo të premte, ora 21:00 Autore/Moderatore: Bora Zemani

Roela rrëfeu se ka bërë s*ks me Vedatin, Murati reagon ashpër – Ep. 190 Përputhen 17/06/2024
18/06 09:40
Edicioni Informativ, 17 Qershor 2024, Ora 15:00
18/06 09:40
Edicioni Informativ, 17 Qershor 2024, Ora 12:00
18/06 09:39
“Më dhunonte e më mohonte fëmijën”/ 4 Hyrje të reja, kush u largua përfundimisht nga programi?
17/06 08:54
“Hajdute, më vodhe lekët!”- Mariola Kaçani bëhet për spital, përballet në studio me…- E Diell
17/06 08:54
Lufta e frikshme/ Alfred Cako parashikon çfarë do ndodhë mes Rusisë dhe Ukraniës – E Diell
17/06 08:53
Françeska shtatzënë? Bashkëshorti surprizë në studio/ Beteja për jetën e Bujar Qamilit-S’e Luan Topi
16/06 09:12
Drini Zeqo dhe Dea Vieri “zyrtarizojnë” lidhjen, e surprizon LIVE për ditëlindje – Top Arena
16/06 09:12
Edicioni Informativ, 15 Qershor 2024, Ora 15:00
16/06 09:11
Buçi përballet ashpër me Aurelin dhe Albinën – Ep. 189 Përputhen 14/06/2024
15/06 09:11
Edicioni Informativ, 14 Qershor 2024, Ora 12:00
15/06 09:11
Edicioni Informativ, 14 Qershor 2024, Ora 19:30
15/06 09:10
Oopsss!/ Roela rrëfen se ka bërë s*ks me Vedatin – Ep. 188 Përputhen 13/06/2024
14/06 09:43
Edicioni Informativ, 13 Qershor 2024, Ora 12:00
14/06 09:42
Edicioni Informativ, 13 Qershor 2024, Ora 15:00
14/06 09:42
Vedati dhe Alba në takim pas kaq shumë muajve – Ep. 187 Përputhen 12/06/2024
13/06 09:25
Edicioni Informativ, 12 Qershor 2024, Ora 12:00
13/06 09:25
Roela shkakton trazira kundrejt Albës – Ep. 187 Përputhen 12/06/2024
13/06 09:24
Edicioni Informativ, 11 Qershor 2024, Ora 15:00
12/06 09:29
Edicioni Informativ, 11 Qershor 2024, Ora 19:30
12/06 09:28