Mes lotësh mikesha e Adriana Matoshit tregon momentin kur zbuluan se u rikthye tumori-ShqipëriaLive
02/12/2021 16:18

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

Flet nëna e Beniadës për takimin e saj me dajë Pashukun: I gjithë Shijaku ka qarë-Shqipëria Live
24/01 16:58
“Benida në Grande Fratello”,flet e ëma: Ka fanse të zjarrtë dhe në Itali-Shqipëria Live
24/01 16:57
“Beniada nuk më ka prezantuar partnerin”,kritikat e gjyshes së Beniadën-Shqipëria Live24Janar2022
24/01 16:57
Flet vëllai i Egzonës:Ja si e komenton ai lojën që ju bë nga Beatrixa-Shqipëria Live24Janar2022
24/01 16:57
Beatrix në gjendje të rëndë emocionale, gazetarja:Shihja njerëz që gëzonin pse doli-Shqipëria Live
24/01 16:57
Miku i Ilirit: Unë besoj te dashuria e Donaldit dhe Beatrixës, na dhanë spektakël-Shqipëria Live
24/01 16:56
Miku i Ilirit:Dashuria e Beatrix e Donaldi do vazhdoj,u mërzit që nuk është afër tij-Shqipëria Live
24/01 16:55
“Dua ta fitoj Iliri,në finale do jetë Donaldi me Ilirin, na kanë dhuruar spektakël”- Shqipëria Live
24/01 16:55
Debati i ashpër me Monikën,flet miku i Ilirit:Kanë miqësi të fortë mes tyre-Shqipëria Live
24/01 16:54
Zbulohet lidhja e ngushtë e gjyshes së Beniadës dhe Flori Gjinit-Shqipëria Live
24/01 16:54
“Mendova se ishte gjobvënie ndaj priftit”, avokati mban qëndrimin për përdhunimin -Shqipëria Live
24/01 16:54
Arbri lë shtëpinë e BBV nesër?Parashikimi në studio- Shqipëria Live24Janar2022
24/01 16:54
“Prifti përdhunoi vajzën shqiptare në Kishë, monstra e joshi në këtë mënyrë”-Shqipëria Live
24/01 16:54
“Familja e vajzës së përdhunuar nga prifti ka kërkesë të veçantë”, flet gazetari-Shqipëria Live
24/01 16:21
“Prifti prezantoi shqiptaren me gruan dhe familjen, pastaj e përdhunoi”-ShqipëriaLive24Janar2022
24/01 16:19
“Prifti të mbytet me gur në qafë”,teologu zbulon këshillën biblike-Shqipëria Live24Janar2022
24/01 16:18
“Prifti kishte foto nudo të vajzës,ka abuzuar edhe me vajza të tjera”detaje të reja-Shqipëria Live
24/01 16:16
“Abuzoi me shqiptaren,prifti ka 3 video të tjera pornografike”,akuzat e fundit -Shqipëria Live
24/01 16:14
“Kleri në Shqipëri ka nxitur marrëdhëniet e pedofilisë”,Hazizaj jep alarmin-ShqipëriaLive24Janar2022
24/01 16:14
3 doza vaksine për ty hyrë në Kosovë,gazetari:Ndikon tek biznesi e turizmi-Shqipëria Live24Janar2022
24/01 16:11