Mentor Haziri performancë, LIVE Shiko kush LUAN 4, 14 Nëntor 2020, Entertainment Show
15/11/2020 00:30

Moderatore dhe Autore: Luana Vjollca Kapitenë: Florjan Binaj dhe Rezart Veleshnja Të ftuar: Shpat Kasapi, Albana Osmani, Era Rusi, Bjanka Ceka, Yllka Kuqi, Bardhi, Mentor Haziri, Aurela Hoxha Këngëtare: Fifi

Gent Fatali performancë, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
18/01 16:25
Aida Doçi & Naser Qeli në sfidën e çiftit, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
Formacionit i Futbollit i Shqipërisë së Madhe, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
Genc Salihu: Do të puthja në buzë Ledri Vulën! Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
Anita: Ramush Haradinaj më jep një shpullë në….Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
Agim Ademi: Ja pse Capital T s’u bë futbollist! Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
Kapitenët gjejnë me sy mbyllur veshjet e VIP-ve,Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
Rudina flet për herë të parë për Sokol Ballën, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
#ShikokushLUANChallenge nga çifti Dontai & Kaory,Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021,Entertainment Show
17/01 00:30
Agimi dhuron fanellat e Kombëtares së Kosovës në Shiko kush LUAN 4,16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
Aida Doci performancë LIVE, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
Sfida Paintball, Gent Fatali, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
Fifi performon “Don’t start now” LIVE, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
Aida për Naserin:Kur e kemi dhënë puthjen e parë! Shiko kush LUAN 4,16 Janar 2021,Entertainment Show
17/01 00:30
Rudina Xhunga: Ja emisioni më i mirë i momentit! Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021,Entertainment Show
17/01 00:30
Babai i Capital T zbulon nëse ai ka gjetur nusen,Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021,Entertainment Show
17/01 00:30
Genc Salihu performancë LIVE, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:30
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 16 Janar 2021, Entertainment Show
17/01 00:00
Rezi imiton Luanën, Shiko kush LUAN 4, 9 Janar 2021, Entertainment Show
10/01 00:30
Si i ka marrëdhëniet me KF Tirana Gjergj Muzaka? Shiko kush LUAN 4, 9 Janar 2021, Entertainment Show
10/01 00:30