Melisa ka hyrë në Per’Puthen për tu hakmarrë ndaj Anës së parë, çudit Elvisi – Përputhen Prime
10/01/2021 23:00

Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel. Autore:Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Sindi rikthehet në program, pas humbjes së njeriut të dashur– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:32
Sara largohet nga programi pak minuta se të niste, frikë nga përballja me Jasminën– Përputhen Prime
28/02 23:32
Mevlan u solle si vajzë jo si djalë, Arjani ja plas në studio– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:32
Incidenti mes Dorit dhe Erit, ja çfarë ndodhi pas kamerave– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:32
Ledjana i kërkon llogari Mevlanit pse zgjodhe Antonelën– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:32
Jasmina ndërrohet në të njëjtën dhomë me Atdheun?! Ja e vërteta– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:32
Antonela e pezmatuar: Mevlan ti po më përdor mua për të afruar Ledjanën– Përputhen Prime
28/02 23:32
Përjashtime, largime mes lotësh, hyrje të reja, miqësi të thyera– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:01
Një vajzë e re hyn në Për’Puthen – Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:00
Miss Shqipëria Kleoniki, trazon djemtë e Për’Puthen– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:00
Mevlani mes dy vajzave, Antonela e zhgënjyer: Dua të tërhiqem– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:00
Ditën e ditëlindjes me një tortë, Marisi largohet nga programi – Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:00
Pamje të tmerrshme; Eri dhe Dori përplasen fizikisht në prapaskenë– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:00
E padëgjuar; Ana i kërkon Rinianit të dalin bashkë e të njihen jashtë programit– Përputhen Prime
28/02 23:00
Performancë Live- Një mesazh për vajzat nga ish-mis Shqipëria– Përputhen Prime, 28 Shkurt 2021
28/02 23:00
Një seri puthjesh në buzë, çfarë po ndodh në Për’Puthen – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021
21/02 23:00
Përballen Sindi dhe Juli, që pas incidentit të së hënës – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021
21/02 23:00
Sindi rikthehet dhe përqafon Muratin – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021
21/02 23:00
Arjani revoltohet ndaj Sindit… – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021
21/02 23:00
U çuditët?! Ja kush janë opinionistet e Prime – Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021
21/02 23:00