Megi Pojani mbyll sezonin e pestë të Për’puthen – Ep. 194 Përputhen 21/06/2024
22/06/2024 09:13

Mbyllet sot sezoni i 5 i Për’puthen. Megi Pojani dhe konkurentët diskutojnë sot për herë të fundit në studion e Për’puthen.