“Më vdiq pacientja në sallën e operacionit, nuk erdha tre ditë në punë”-Shqipëria Live
14/07/2022 15:09

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

“650 njerëz flasin me UFO-t”, Nadir Murra tregon se ekzistojnë “shtrigat”-Shqipëria Live
03/10 16:40
“Një familje ka parë disk fluturues”,Nadir Murra rrëfen dëshminë: Kam video-Shqipëria Live
03/10 16:39
“Ka jashtëtokësorë që janë afër nesh, por nuk i shohim”, Nadiri Murra tregon rastet- Shqipëria Live
03/10 16:38
“Refuzonte ta takonte”, zbulohen mesazhet e Borës dhe Donaldit-Shqipëria Live
03/10 16:10
Do i çmendi Beatrixa komshinjtë,komenteve e rrjetit pas takimit të Borës me Donaldin-Shqipëria Live
03/10 16:10
Pas Orjola Marashit, Eros Grezda në krahët e biondes misterioze, zbulohen lidhja-Shqipëria Live
03/10 16:09
Zbulohet juria e Dancing With The Stars, Eno Popi në krahë te Bora Zemanit-Shqipëria Live
03/10 16:09
Arbër Hajdari i jep fund beqarisë, fotot e dasmës madhështore- Shqipëria Live
03/10 16:08
Fëmijët e Shkëlzenit në dasmë? Armina hedh poshtë çdo aludim në media-Shqipëria Live
03/10 16:08
“Nuk dua të flas për Don Xhonin”, mesazhi i Arjanës për gazetarin: Kam jetën time-Shqipëria Live
03/10 16:07
Mozziku dhe Donaldi thirrje për dashurinë, reagon Loredana- Shqipëria Live
03/10 16:06
Sipërmarrësi: Jap 100 € për të punuar vetëm dy herë në javë studentët të mos ikin-Shqipëria Live
03/10 16:02
“Ikin drejt Greqisë, Shqipëria ka nevojë për punëtorë”, ekspertët ngrenë alarmin-Shqipëria Live
03/10 16:01
Shqiptarët drejt Greqisë për punë, ja sa paguhen atje-Shqipëria Live
03/10 16:01
Takoi në spital mjekun që u arrestua tek Trauma, Stroni tregon bisedën me të-Shqipëria Live
03/10 15:23
Skandali te Trauma! Vetëm 14 mjek reanimator, fluksi është i jashtëzakonshëm-Shqipëria Live
03/10 15:23
Arrestimi i mjekut,policia rrezikoi jetën e pacientit,shkeli kushtet higjienike-Shqipëria Live
03/10 15:23
Arrestimi i mjekut, la vetëm pacientin e intubuar, mund të kishte vdekur-Shqipëria Live
03/10 15:22
“Paraburgim për dhunuesin seksual të alpinistes”, Prokuroria jep detajet-Shqipëria Live
03/10 15:14
“Isha nën efektin e alkoolit” deklarata e Beqiraj që sulmoi seksualisht alpinisten-Shqipëria Live
03/10 15:14