Me sa vite BURG do dënohet Altin Çoku? Dalin MESAZHET e tij me 27 vjeçaren… | Breaking
12/02/2024 14:47

Alketa Shaba dhe Tomi Kallanxhi të ftuar në Breaking diskutojnë në lidhje me ngjarjen e rëndë në Tiranë. "Breaking me Xhoi Malësia", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

Faxi për Shkëlzen Berishën “TURBULLON” ujërat e çështjes Gërdeci | Breaking Top News
21/02 12:09
“Merren PENG financat e PD”/ Albana Vokshi tregon autorët | Breaking Top News
21/02 12:06
Civilët keqtrajtuan protestuesit? Vokshi: Gjoba ndaj bizneseve që mbështesin PD | Breaking Top News
21/02 12:05
“Ramën e tregon me gisht një…?” Basha tregon EMRAT | Breaking Top News
21/02 11:55
“Demokratët u shantazhuan në Protestë”/ Vokshi: Lajmi i KEQ për Ramën, në shesh 120mijë protestues
21/02 11:52
BOMBA/ “Berisha planifikoi Luftë Civile”/ Beqiri: Amerika e bëri të “ZBYTHEJ” | Breaking Top News
21/02 11:48
“Berisha VRASËS!” Shpërthen avokati: Pas tij PRANGAT gati për Shkëlzenin | Breaking Top News
21/02 11:47
“Flamur Noka LUFTË për t’i marrë vendin Saliut”/ Avokati: Edhe zërin e bën si ai | Breaking Top News
21/02 11:47
Civilë me kapuç tërheqin ZVARRË Protestuesit/ Politikani: Pengmarrës! SKANDAL i Ramës | Breaking
21/02 11:02
Sali Berishën e arrestoi Rama/ Gjata: Ja pse Kryemadhi BRAKTISI protestën e opozitës | Breaking
21/02 11:02
Lulzim Basha shpallet Non Grata?! SHPËRTHEN politikani: S’ka ftesë për Bashën | Breaking
21/02 10:48
“Çfarë proteste masive thoni ju?” REBELOHET gazetari: Ishte një karikaturë | Breaking
21/02 10:22
“As 2000 veta nuk ishin në protestë”/ Ilir Yzeiri hedh poshtë protestën e PD…? | Breaking
21/02 10:21
“Amerika nuk e LLOGARIT fare Lulzim Bashën/ Gazetari: Basha bën LOJËN e Berishës/ FAKTET | Breaking
21/02 10:20
Amerika po përkëdhel Serbinë, ja PROVAT që dinari serb financon grupet terroriste | Breaking
21/02 10:05
Europa e ka FRIKË Serbinë, ja çfarë bën për ta “hequr qafe”…shokon avokati | Breaking
21/02 10:05
Kurti drejt Dorëheqjes, avokati: Serbia provokon sërish Kosovën, ja pse sulmohet.. | Breaking
21/02 10:04
Forcat Serbe “GLLABËROJNË” kufirin me Kosovën! Nisin tensionet? Miliarda euro për sistem antiraketor
21/02 10:01
I PËRLOTUR sjell vargjet e Naim Frashërit/ Aktori Malkaj, në protestēn e opozitës | Breaking
20/02 22:52
Mbyllet protesta/ Gazetarja jep detajet nga bulevardi: Largohen Bardhi, Noka e Boçi | Breaking
20/02 22:49