Më në fund/ Roela bën paqe me Vedatin, përqafime e përkëdhelje – Ep. 135 Përputhen 01/04/2024
02/04/2024 09:21

Më në fund paqe mes Vedatit dhe Roelës, kërcimi i tyre solli një emocion të bukur në studio por Çeti nuk e priti mirë këtë afrimitet të tyre.

“Gerti më nis foto nudo”- Saides i bie të fikët, Enisa plas skandalin: Do ju v*** – E Diell
15/04 09:18
“Starlink” e Elon Musk mbërrin në Shqipëri, Alfred Cako zbulon çfarë fshihet -Rrethi Katror |E Diell
15/04 09:18
Edicioni Informativ, 14 Prill 2024, Ora 12:00
15/04 09:18
Erika befason me zgjedhjen në takim – Për’puthen Prapaskena
14/04 09:06
Edicioni Informativ, 13 Prill 2024, Ora 15:00
14/04 09:05
Top Channel/ Luftë e re në Lindjen e Mesme. Irani sulmon Izraelin. Lëshohen dhjetëra dronë
14/04 09:05
Buçi çmendet, Erika e çon në limite… – Ep. 144 Përputhen 12/04/2024
13/04 09:28
Bora nxjerr Donaldin nga vetja, veprimi i papritur për Heidin. Kush u pajtuan pas 4 vitesh?
13/04 09:28
Buçi çmendet nga kërcimi që Erika i bën Muratit… – Ep. 144 Përputhen 12/04/2024
13/04 09:28
Roela skena xhelozie me Vedatin, bërtet dhe qan… – Ep. 143 Përputhen 11/04/2024
12/04 09:21
Promo | “Cherry on Top” një puntatë me deklarata exclusive që nuk duhen humbur, të premten ora 21:00
12/04 09:21
Edicioni Informativ, 11 Prill 2024, Ora 15:00
12/04 09:20
Pas incidentit Klaudia përballet me Erikën, lot dhe debate – Ep. 142 Përputhen 10/04/2024
11/04 09:30
Klaudia e shtyn Erikën, përse? – Për’puthen Prapaskena
11/04 09:30
Edicioni Informativ, 10 Prill 2024, Ora 15:00
11/04 09:30
Buçi bën për të qarë Klaudian, Erika shijon momentin – Ep. 141 Përputhen 09/04/2024
10/04 09:21
Tensione mes Klaudias dhe Erikës, ndërhyn Murati – Ep. 141 Përputhen 09/04/2024
10/04 09:21
Edicioni Informativ, 09 Prill 2024, Ora 15:00
10/04 09:20
Roela i rrëmben një puthje në buzë Vedatit, çfarë momenti – Ep. 140 Përputhen 08/04/2024
09/04 09:19
Edicioni Informativ, 08 Prill 2024, Ora 15:00
09/04 09:18