Më mirë fëmijë me prindër të divorcuar se në familje toksike,Stela “Përputhen”hap zemrën! Ftesë në 5
02/12/2021 18:59
Ftesë në 5, U bë me shtëpi të re, momenti prekës që përloti dhe Bietën
20/01 18:58
Ftesë në5, “Natën e mirë dashuria ime”, kështu e quan kamionin e saj Bianka
20/01 18:58
Ftesë në 5, E morën për modele, flet kamionistia: Mu desh të tregoja patentën
20/01 18:57
Ftesë në 5,Çfarë i tha babai kur mori vesh se la punën për kamionin?
20/01 18:57
Ftesë në 5,“Më morën në barrelë, nuk më vinte inat për brinjën por…”
20/01 18:57
Ftesë në 5, “E gjeta shtëpinë në rrënoja kur u ktheva nga kampionati”
20/01 18:57
Ftesë në 5, Merula, kupa menstruale që i duhet çdo gruaje! 20 Janar 2022, Pjesa 3
20/01 18:43
Ftesë në 5, Bianka kamioniste: Ja si më quajnë italianët… 20 Janar 2022, Pjesa 1
20/01 18:35
Ftesë në 5, “Gjeta shtëpinë në rrënoja kur u ktheva nga kampionati” ,20 Janar 2022, Pjesa 2
20/01 18:35
Amerikani përshëndet vjehrrin shqiptar, ia merr valles e këngës shqip/ Ftesë në 5
19/01 19:13
“Të hëngsha …”, si i ngacmon “Klej Zezakaj” vajzat shqiptare/ Ftesë në 5
19/01 19:13
“Jemi rritur me pjata të varfëra”, e ftuara flet troç/ Ftesë në 5
19/01 19:12
E dinte bakllavanë shqiptare, “gafa” në Itali e shefit të kuzhinës! Ftesë në 5
19/01 19:12
“Klej Zezakaj” këndon live “ Ajo nuk ma dha”: Ja ç’ më tha Ledri! Ftesë në 5
19/01 19:11
Ftesë në 5, ”Klej zezakaj” amerikani që këndon Ledrin, Taynën & kërcen valle, 19 Janar 2022, Pjesa 1
19/01 18:29
Ftesë në 5, Bella Hadid bën japrak, pjatë arabe apo shqiptare? 19 Janar 2022, Pjesa 2
19/01 18:28
Ftesë në 5, Me mish apo pa mish? Si iu shijon më tepër të ftuarve? 19 Janar 2022, Pjesa 3
19/01 18:27
Ftesë në 5,Alesia flet për sms-të e Cristiano Ronaldos: Nuk do i ndaja kurrë ,18 Janar 2022, Pjesa 2
18/01 19:18
Konkurrencë mes Beniadës së BBV dhe Alesia Bamit? Ftesë në 5
18/01 19:10
Alesia “fsheh” mesazhet me Cristiano Ronaldon: S’ kam pse ju mbush mendjen! Ftesë në 5
18/01 19:10