‘ME 100 euro ulin pantallonat dhe… ja si korruptohemi’ shpërthen eksperti | Zona Zero Top News
20/10/2021 19:09

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Jep dorëheqjen një tjetër kryetar nga PD/Veliaj dy fjalë për dyshen Basha-Berisha|Zona Zero Top News
02/12 23:18
‘Ja pse u surprizova për keq në ndeshjen Egnatia-Tirana’ Ylli Aga | Zona Zero Top News
02/12 22:00
‘Dialekt absurd’ debati për rivënien në skenë e komedisë Prefekti -Tafaj | Zona Zero Top News
02/12 21:58
‘Kemi 30 vite që endemi gjyqeve, jemi shpronësuar’ Besforta Mulleti | Zona Zero Top News
02/12 21:58
Qazim Mulleti ka bashkëpunuar me fashistët? Mulleti hedh poshtë fjalët e Braçes| Zona Zero Top News
02/12 21:57
‘Kemi 30 vite që endemi gjyqeve, jemi shpronësuar’ Besforta Mulleti | Zona Zero Top News
02/12 21:50
Veliaj jep mesazhin e fortë për fundvit ‘Një reflektim për të solidaritet’ | Zona Zero Top News
02/12 21:21
‘Komedia Prefekti një përdhosje dhe tallje ndaj familjes Mulleti’ | Zona Zero Top News
02/12 21:19
Veliaj ‘Kur kandidova se kisha menduar për tërmetet as pandeminë, por…’ | Zona Zero Top News
02/12 21:19
‘Dhuratat për familjet në nevojë’ Veliaj zbulon projektet | Zona Zero Top News
02/12 21:18
Veliaj për Basha-Berisha ‘Zihen se kush është i pari i një partie kriminale’ | Zona Zero Top News
02/12 20:50
‘Qazim Mulleti shpëtoi nga varja Ramiz Alinë’ rrëfehet mbesa | Zona Zero Top News
02/12 20:25
‘Naftëtarët u shoqëruan në komisariat sikur të ishin terroristë,ja shifra e pagave’|ZonaZeroTop News
02/12 20:07
Vatra: “Nuk do gëzohesha nëse dhe Rama do shpallej non-grata, por Berisha…” | Zona Zero Top News
02/12 19:35
Shoqata ‘Vatra’ distancohet nga vizita e Ramës në Michigan, ja arsyeja | Zona Zero Top News
02/12 19:35
Kujdes! Ja si bini pre e skemave të mashtrimeve online -Flet Civici | Zona Zero Top News
02/12 19:06
‘Rafineria aset kombëtar -kërkojmë pagat e prapambetura’ protesta e naftëtarëve | Zona Zero Top News
02/12 18:56
E vërteta që fshihet pas përplasjes brenda shoqatës ‘Vatra’ – Lumaj | Zona Zero Top News
02/12 18:55
Ferdinand Xhaferaj jep parashikimin për Kuvendin e 11 Dhjetorit dhe PD | Zona Zero Top News
02/12 18:30
E ardhmja e PD me dy Kuvende? Xhaferaj ‘Dolëm nga një masakër zgjedhore’ | Zona Zero Top News
02/12 18:14