Mbi 88% e fëmijëve me probleme gjuhësore, më shumë se 2 orë para ekranit/ Wake Up
03/02/2023 10:13

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Olta-Luizit: Je kafshë dhe agresiv, banorët të kanë frikë/ Wake Up
30/03 09:49
Kiara Tito reagon në Instagram: Me Luizin sinqerisht, realisht/ Wake Up
30/03 09:47
A do ketë Luizi fatin e Donaldit?!/ Wake Up
30/03 09:46
Luizi: Dua një bebush me Kiarën dhe shtëpi te “Myslym Shyri”/ Wake Up
30/03 09:45
Shëndeti i Papës përkeqësohet pas fotove artificiale me Moncler/ Wake Up
30/03 09:43
“Arrestimi i dhunshëm i Donald Trump” dhe rreziku Deep Fake/ Wake Up
30/03 09:41
“Sulmi në Top Channel/ Në polici kanë mbërritur mesazhe, po verifikohen”/ Wake Up
30/03 09:37
Si e komentoni premtimin e kryeministrit për pagën mesatare 900 Euro?/ Wake Up
30/03 09:32
Putin gati për luftë pa mbarim në Ukrainë/ Wake Up
29/03 11:23
Krijohen minjtë me dy prindër meshkuj në Japoni/ Wake Up
29/03 11:22
Ambra Angiolini: Për vite mbeta pa punë/ Wake Up
29/03 11:22
Beniada: E këshillova Jorin, nuk më ka dëgjuar. Ja finalistët e BBV/ Wake Up
29/03 11:03
Beniada: Jori Dellin e krahasojnë me mua, por ajo është…/ Wake Up
29/03 11:02
Beniada: Jori nuk ndan asnjë çift, është vajzë që përshtatet/ Wake Up
29/03 11:01
A do hyjë Beniada Nishani në BBV?/ Wake Up
29/03 10:42
Beniada: Ishte e vështirë të bënim intervistë me Maestron, e ndalonin rrugës/ Wake Up
29/03 10:41
Beniada Nishani nuk kursehet për Argjira Spancën…/ Wake Up
29/03 10:40
Beniada: Nuk do isha lidhur kurrë në BBV, lidhjen Kiara-Luiz e shoh…/ Wake Up
29/03 10:40
Softa: Mbështesni policinë, qytetarëve t’u kthehet besimi/ Wake Up
29/03 10:23
Fatjon Softa: Ngjarjet e pazbardhura inkurajojnë krimin/ Wake Up
29/03 10:22