Mbërrin i nxehti afrikan, diell dhe temperatura deri në 38 gradë
07/07/2021 07:57

Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga alternime kthjellimesh dhe vranësirash duke sjellë mot të qëndrueshëm dhe në të gjithë territorin.

Këngëtarja Stafuka: Dafina Zeqiri, Capital T dhe Xhensila Myrtezaj, të preferuarit e mi/ Wake Up
25/11 12:30
Këngëtarja tregon pse hoqi dorë nga “X factor Italia”/ Wake Up
25/11 12:25
Koçi: Skenat e seksit janë të vërteta, e bëjnë publikun pjesë të historisë/ Wake Up
25/11 12:11
Regjisori Koçi: Jemi jetim për mbështetje, zero lekë për filmin tim në “Oscars”/ Wake Up
25/11 11:58
Producentja Hankollari: Lotët nuk janë matës për suksesin e një filmi/ Wake Up
25/11 11:56
Regjisori Koçi: Dua që flimat e mi të mos treten, të rrinë gjatë…/ Wake Up
25/11 11:49
Vasil Bedini: Pse duhet të festojmë festat e nëntorit në Mal të Zi e Turqi/ Wake Up
25/11 11:46
Vasil Bedini: Si do të funskionojë nata falas në hotelet e Vlorës/ Wake Up
25/11 11:37
Arbana Osmani: Jeta ime nuk është Instagrami…/ Wake Up
25/11 11:34
Arbana Osmani e përsërit: Juria e “Dancing with the Stars”, tepër e ashpër me konkurrentët/ Wake Up
25/11 11:33
Nuk pritej/ Arbana Osmani ka dy fjalë për Enxhin dhe Neadën/ Wake Up
25/11 11:23
Arbana Osmani: Jam shikuese e rregullt e Wake Up. Bukur të nisësh ditën me ju/ Wake Up
25/11 11:21
Arbana Osmani, çelësi i suksesit tim: Thjeshtësia, durimi dhe leximi!/ Wake Up
25/11 11:20
Arbana Osmani: Kënga për në Eurovision do zgjidhet nga publiku/ Wake Up
25/11 11:10
Personazhet e rinj do lenë në hije të vjetrit, janë konkurrent shumë të fortë/ Wake Up
25/11 11:06
Arbana: Shpresoj që në BBV2 mos të ketë “Ilir dhe Donald”/ Wake Up
25/11 11:03
Arbana Osmani: Blendi Salaj nuk më erdhi në BBV1/ Wake Up
25/11 10:56
Arbana Osmani: Personazhet e BBV2 më të njohur se edicioni i parë!/ Wake Up
25/11 10:53
Arbana Osmani: Unë nuk jam një superwoman/ Wake Up
25/11 10:50
Arbana Osmani zbulon kush kujdeset për fëmijët e saj!/ Wake Up
25/11 10:49