Mbërrijnë 45 trupat e pajetë në aeroportin e Shkupit -ceremonia e pritjes | Zona Zero Top News
03/12/2021 17:35

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Basha dhe Berisha të ndarë në zgjedhjet e 6 marsit, a do ta mundin Ramën? | Zona Zero Top News
20/01 21:55
Dinamo nis vitin me fitoren ndaj Kukësit -Ja çfarë pritet në Javën e 17-të-Guraj |Zona Zero Top News
20/01 21:29
Qeveria e re në Mal të Zi pro Serbisë? ‘Ekziston frika, ka pasur protesta’ | Zona Zero Top News
20/01 21:29
Vështirësitë me të cilat po përballen shqiptarët në Mal të Zi -Kallaba | Zona Zero Top News
20/01 21:29
Kur pritet fundi i pandemisë? Shuan pikëpyetjet mjekja nga Gjermania Dollenberg | Zona Zero Top News
20/01 21:15
Dollenberg: Rekord infektimesh nga Omicron në Gjermani dhe masa të rrepta | Zona Zero Top News
20/01 21:15
Mjekja nga Gjermania: Omicron më pak vdekjeprurës se COVID, por… | Zona Zero Top News
20/01 21:04
Deklarata e fortë: Fermerët në grevë urie, shkak kriza dhe dëmet që kanë pësuar | Zona Zero Top News
20/01 21:02
‘Fermerët janë goditur nga kriza, s’ka industri që i ruajnë nga falimentimi’ | Zona Zero Top News
20/01 21:01
Alarmi në bujqësi: Pas 16 vitesh ulet niveli i eksporteve -Flet Sharka | Zona Zero Top News
20/01 21:00
Shpërthen Yzeiri: Berisha e Basha kjo histori të marrë fund duhet një i 3-të | Zona Zero Top News
20/01 20:47
‘PS zero shanse të fitoj në Shkodër, vetëm po ua dha inati i demokratëve’ Çollaku|Zona Zero Top News
20/01 20:47
Çollaku: Demokratët në Dibër, Shkodër dhe Durrës të bashkohen, mos ja falin PS | Zona Zero Top News
20/01 20:45
3 Kryeministra shqiptarë në Ballkan! Abazoviç Kryeministri i ri në Mal të Zi? | Zona Zero Top News
20/01 20:43
Çollaku: Kandidatët e 5 Bashkive duhet të ishin pas hekurave, lidhje kriminale | Zona Zero Top News
20/01 20:43
llaku: Demokratët o të bashkohen në 6 Mars ose t’ja falin fitoren PS | Zona Zero Top News
20/01 20:43
Deputeti i PD plas bombën: Etja e Metës mund të shkojë deri në drejtimin e …. | Zona Zero Top News
20/01 20:42
Alarmi Omicron! Mjekja nga Gjermania: Verën e këtij viti kalojmë në epidemi| Zona Zero Top News
20/01 20:42
Mbërrin i ftohti ekstrem, ja zonat ku do vishen nga dëbora -Parashikimi i motit | Zona Zero Top News
20/01 20:42
Mbërrin i ftohti ekstrem, ja zonat ku do vishen nga dëbora -Parashikimi i motit | Zona Zero Top News
20/01 20:40