“Masonët po na detyrojnë të hamë pleshta” avokati flet për ushqimin – Shqipëria Live
27/01/2023 15:30

Autoritetet europiane së fundmi kanë legalizuar konsumimin e dy insekteve, ku përveç përdorimit të tyre në restorante kanë lejuar edhe shitjen e tyre ne markete.

Rrëfehet e reja: Burri më rrahu në sy të djalit të vogël, tentova të vrisja vetën- Shqipëria Live
27/03 16:57
“Nusja s’është zgjuar të na bëj kafen”, e reja: Burri vinte në shtëpi e më dhunonte – Shqipëria Live
27/03 16:57
Ish-burri më ka detyruar të bëja seks me dhunë, 25 vjeçarja: Doja ta denoncoja- Shqipëria Live
27/03 16:57
25 vjeçarja: Ngela shtatzënë 16 vjeç dhe tentova të abortoja fëmijën, kisha frikë – Shqipëria Live
27/03 16:55
Kiara ka një mesazh për Luizin: Do i qëndroj besnike ndjenjës deri në fund – Shqipëria Live
27/03 16:24
“Largimi i Kiarës ishte vullnet i fansave të Luizit”, flet ish fituesi i BBV – Shqipëria Live
27/03 16:23
Kiara me Luizin jashtë shtëpisë do bëhen miq me Oltën dhe Dorin – Shqipëria Live
27/03 16:23
Sabiani i kërkon Keisit të dalë nga shtëpia: Bespremat duan vëmendje – Shqipëria Live
27/03 16:22
Robert Aliaj sulmon Sabianin: Na e shiti Lorencin si mik familje – Shqipëria Live
27/03 16:12
Robert Aliaj përplaset me Gerta Gixharin. Gënjen, nuk merrem me lloj-lloj njerëzish – Shqipëria Live
27/03 16:12
Babai i Kristit reagon ashpër për lidhjen Keisi-Lorenc: T’i kërkojë falje Kristit – Shqipëria Live
27/03 16:12
Banorët – Kristit: Po kopjon Luizin. Reagon Roberti: S’ka shpikur asnjë sëmundje – Shqipëria Live
27/03 16:12
“Trump pagoi pornostaren” të ftuarit: Politikanët tanë mbajnë me lekë dashnoreve – Shqipëria Live
27/03 15:48
Arrestimi i Trump një luftë civile në SHBA, zbulohen detajet e reja – Shqipëria Live
27/03 15:48
“Ka nisur Lufta botërore”, Osmani: Bota drejt një krize katastrofike – Shqipëria Live
27/03 15:47
Studiuesja për personazhet e Holliëoodit që adoptojnë fëmijë:Bëjnë perversitete me ta-Shqipëria Live
27/03 15:47
Vuçiç aleancë me Rusinë? Milaim Zeka: Po joshet nga Perëndimi – Shqipëria Live
27/03 15:47
“Fëmijët e luftës i kanë bërë lëkurë për këpucët”, debat mes Milaimit dhe studiuesit- Shqipëria Live
27/03 15:46
“Lufta në Ukrainë e stisur”, habit studiuesja: Nuk ka mbetur asnjë fëmijë rrugëve – Shqipëria Live
27/03 15:46
Rusia kërcënon shtetet e Europës:Kush ndalon Putinin do goditet me armë bërthamore – Shqipëria Live
27/03 15:45