Masa për të dashurën e viktimës/ Tregon detajet e lidhjes me viktimën në gjykatë
29/06/2020 15:33

Top Channel ka mësuar detaje nga rrëfimi i 26-vjeçares, Adjola Lakra, për të cilën Gjykata vendosi “arrest me burg”, ditën e sotme, pasi dyshohet si bashkëpunëtore në vrasjen e Hekuran Billës. Burime për Top Channel mësojnë se Lakra se si është njohur dhe lidhur me Sebastian Malin para dy viteve. “U lidha me Sebastian Malin para dy viteve, sapo kishim ardhur në Tiranë, ku jetoj me familjen. Në një parukeri i njoha me Lule Malin, e ëma e Sebastian Malit. E më pas u lidha me Sebastian Malin. Një ditë Sebastiani më mori telefonin, më tha dua të shoh diçka dhe klikoi një llogari me emrin Lani Billa në Instagram, e më pas i bëri ftesë. E pyes se kush është dhe më tha “hasmi im”! Por, më tha, mos ki merak se nuk jam budalla të të fus ty dhe familjen tënde në siklete. Personi me emrin Lani Billa me pranoi ftesën, ne filluam të flasim dhe unë fillova ta pëlqej. Ai më tha se jetonte në Anvers, Belgjikë”, ka thënë Lakra, ndërkohë që shton se u lidhën me Billën në nëntor të vitit 2019.

Top News-Tragjike në Elbasan/Përplaset me trajlerin, humb jetën 64 vjeçari
28/09 11:02
Top Channel/ Mbërrin në gjykatë Fadil Likaj që plagosi studenten në një lokal në Vlorë
28/09 10:38
Top Channel/ E veshur kuq e zi dhe e buzëqeshur në fytyrë, ceremonia e pritjes të presidentes së KE
28/09 10:03
Top News-Aksident i rëndë në Burrel / Plagosen 3 vajza, dërgohen menjëherë në spital
28/09 10:00
Top Channel/ Përmbyset makina në aksin Burrel-Skuraj, plagosen tre vajza
28/09 09:48
Top News-Ursula Von Der Leyen mbërrinë në Tiranë/Ceremonia zyrtare e Pritjes së Presidentes së KE
28/09 09:42
Top News – Edhe KFOR-i në veri / ’Kemi marrë masa per uljen e tensioneve’
27/09 22:27
Top Channel/ ”Më shpëtoi jetën!”/Intervista e plotë!Davide Pecorelli rrëfen skemën e mashtrimit
27/09 21:56
Top News-‘Nuk i vjen turp…’/Rama sulmon BE-në për Kosovën
27/09 20:26
Top News – Do të ketë shpërthime… / Kur llava e vullkanit të arrijë detin…
27/09 20:04
Top News- Rekord viktimash në vend/Fatalitetet më të larta që nga prilli
27/09 20:03
Top Channel/ Zjarr në kodrat e Kasharit/ Flakë të frikshme, rrezikohet jeta e banorëve
27/09 20:01
Top News- Takim ‘urgjent’ në Bruksel/ BE mbledh ‘kokë më kokë’ Serbinë dhe Kosovën
27/09 19:59
Top Channel/ Kuvendi arbëreshëve/ Takimi në tiranë për të mbrojtur gjuhën nga rreziku i zhdukjes
27/09 19:58
Top Channel/ Kryqi nazist në protesta. Antiterrori regjistron akuzën e shpërndarjes së…
27/09 19:54
Top Channel/ “Do kthehem në Shqipëri”/ Davide Pecorelli tregoi se pse sajoi vrasjen e tij në Pukë
27/09 19:50
Top Channel/ PD kërkon tre komisione hetimore/ Basha: Të hetojmë zgjedhjet e 25 prillit
27/09 19:39
Top Channel/ ‘Tështi kur them fjalë të mira për qeverinë time’. Rama batuta me ambasadorin
27/09 19:30
Top Channel/ Pse e pushoi Cakajn dhe Shahinin? Rama: Këtë vit do bëhem vetë kosovar
27/09 19:29
Top Channel/ ‘Jeni ikonë mode’. -studentes: Kur zoti nuk t’i ka dhënë të gjitha…
27/09 19:29