Marin Mema:Ktheni qyteteve emrat autoktonë,nuk na duhen emrat sllave e grek-ShqipëriaLive14Tetor2021
14/10/2021 16:48

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini Kryeredaktore: Eralda Kenaj

“E lëpiu Beniada”,miku i Ilirit: E nominoi Beniadën për hatër të gruas- ShqipëriaLive27 Tetor 2021
27/10 17:12
Donaldi,Paloma,Beniada dhe Iliri më të fortit,ish-banori:Të tjerët janë kot-ShqipëriaLive27Tetor2021
27/10 17:08
Adriana Matoshi,mikeshë e Arjolës:Ajo nuk di të bëjë debate dhe thashetheme-ShqipëriaLive27Tetor2021
27/10 17:07
Flet miku i Donaldit: Kam tre vite që nuk flas me të,ja arsye e vërtetë-ShqipëriaLive27Tetor2021
27/10 17:07
Fifi nuk është ajo që shohim në Big Brother,miku i saj:Po del keq-Shqipëria Live 27 Tetor 2021
27/10 17:07
Romeo thyen muret kur mërzitet Donaldi,shoku tregon lidhjen mes vëllezërve-ShqipëriaLive27 Tetor2021
27/10 17:06
“Arjola qesh për Semin”,Adriana Matoshi: Është keqkuptuar- ShqipëriaLive 27 Tetor 2021
27/10 17:06
Arjola e fiksuar për fëmijët,Adriana tregon historinë jashtë shtëpisë – Shqipëria Live27 Tetor 2021
27/10 17:06
Arba:Nuk dal jetë nate me vajzën sepse nuk flirtoj dot në praninë e saj-Shqipëria Live 27 Tetor 2021
27/10 16:59
“Kur u divorcuan prindërit, shkova tek psikoterapistja”flet Krista- Shqipëria Live 27 Tetor 2021
27/10 16:58
Krista debat me mamin se postoi video me peshqir në rrjetet sociale – Shqipëria Live27 Tetor 2021
27/10 16:38
S’jam shoqe e ngushtë me mamin,Arba:S’i flas Kristës për marrëdhëniet e mia-ShqipëriaLive27Tetor2021
27/10 16:37
Rrahu gruan në market se iu përplasën karrocat, familjari tij: Është i qetë-ShqipëriaLive27Tetor2021
27/10 16:21
“E ka në gjak dhunën, mos e mbro”, rrahu gruan në market, debat në studio-Shqipëria Live27 Tetor2021
27/10 16:19
Gruaja e Ramush Hajradinaj komenton dhunën ndaj gruas në Kosovë – Shqipëria Live27 Tetor 2021
27/10 16:18
Rrahu për vdekje gruan e panjohur,avokatja:Mund të dënohet me një vit burg-ShqipëriaLive27 Tetor2021
27/10 16:18
Habit psikologia: 1 në 5 gra në botë dhunohet- Shqipëria Live 27 Tetor 2021
27/10 16:14
Mbyti në grushte një grua,i afërmi i dhunuesit:Ishte pak gjaknxehtë por…- ShqipëriaLive27Tetor2021
27/10 16:05
“Më përndjekin,duan të më vrasin.Policia nuk reagon”,Vera tregon vuajtjet-Shqipëria Live 27Tetor2021
27/10 16:02
“Rritni djem të mirë,e çika të forta”, Anita Haradinaj me mesazh të fortë-Shqipëria Live 27Tetor2021
27/10 16:01