Maria rrëfen dhunën nga ish-partneri : Më mbante mbyllur në shtëpi dhe më dhunonte – Shqipëria Live
27/01/2023 15:56

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

Rrëfehet e reja: Burri më rrahu në sy të djalit të vogël, tentova të vrisja vetën- Shqipëria Live
27/03 16:57
“Nusja s’është zgjuar të na bëj kafen”, e reja: Burri vinte në shtëpi e më dhunonte – Shqipëria Live
27/03 16:57
Ish-burri më ka detyruar të bëja seks me dhunë, 25 vjeçarja: Doja ta denoncoja- Shqipëria Live
27/03 16:57
25 vjeçarja: Ngela shtatzënë 16 vjeç dhe tentova të abortoja fëmijën, kisha frikë – Shqipëria Live
27/03 16:55
Kiara ka një mesazh për Luizin: Do i qëndroj besnike ndjenjës deri në fund – Shqipëria Live
27/03 16:24
“Largimi i Kiarës ishte vullnet i fansave të Luizit”, flet ish fituesi i BBV – Shqipëria Live
27/03 16:23
Kiara me Luizin jashtë shtëpisë do bëhen miq me Oltën dhe Dorin – Shqipëria Live
27/03 16:23
Sabiani i kërkon Keisit të dalë nga shtëpia: Bespremat duan vëmendje – Shqipëria Live
27/03 16:22
Robert Aliaj sulmon Sabianin: Na e shiti Lorencin si mik familje – Shqipëria Live
27/03 16:12
Robert Aliaj përplaset me Gerta Gixharin. Gënjen, nuk merrem me lloj-lloj njerëzish – Shqipëria Live
27/03 16:12
Babai i Kristit reagon ashpër për lidhjen Keisi-Lorenc: T’i kërkojë falje Kristit – Shqipëria Live
27/03 16:12
Banorët – Kristit: Po kopjon Luizin. Reagon Roberti: S’ka shpikur asnjë sëmundje – Shqipëria Live
27/03 16:12
“Trump pagoi pornostaren” të ftuarit: Politikanët tanë mbajnë me lekë dashnoreve – Shqipëria Live
27/03 15:48
Arrestimi i Trump një luftë civile në SHBA, zbulohen detajet e reja – Shqipëria Live
27/03 15:48
“Ka nisur Lufta botërore”, Osmani: Bota drejt një krize katastrofike – Shqipëria Live
27/03 15:47
Studiuesja për personazhet e Holliëoodit që adoptojnë fëmijë:Bëjnë perversitete me ta-Shqipëria Live
27/03 15:47
Vuçiç aleancë me Rusinë? Milaim Zeka: Po joshet nga Perëndimi – Shqipëria Live
27/03 15:47
“Fëmijët e luftës i kanë bërë lëkurë për këpucët”, debat mes Milaimit dhe studiuesit- Shqipëria Live
27/03 15:46
“Lufta në Ukrainë e stisur”, habit studiuesja: Nuk ka mbetur asnjë fëmijë rrugëve – Shqipëria Live
27/03 15:46
Rusia kërcënon shtetet e Europës:Kush ndalon Putinin do goditet me armë bërthamore – Shqipëria Live
27/03 15:45