Lutem të kem familjarët gjallë, përlotet këngëtarja pas humbjes së nënës
16/09/2020 19:18
Ftesë në 5, Nga majoneza te veshjet e jogës, ja produktet më të konsumuara, 25 Shtator 2020, Pjesa 1
25/09 18:35
Ftesë në 5, Fiona & Klodi sfidojnë njëri-tjetrin në situata të pazakonta, 25 Shtator 2020, Pjesa 2
25/09 18:34
Ftesë në 5, Njihuni me Jorën & Regisën, brunet shoqe-rivale të ’Fiks Fare’, 25 Shtator 2020, Pjesa 3
25/09 18:32
“Virusin e mund natyra”, fjalët që duam të dëgjojmë këto ditë
25/09 18:30
Sherr me partnerin, të ftuarit tregojnë çfarë i sjell në vete
25/09 18:29
Frymëmarrja ju shpëton nga problemet me tretjen, provoni këtë ushtrim
25/09 18:29
Të ka shkuar mendja për ëmbëlsirë? Ja ushtrimi i yogas që të heq nepsin!
25/09 18:28
Joshëse dhe me lëvizje sensuale, kështu i pastrojnë xhamat dy velinat e “Fiks Fare”
25/09 18:28
Brunet e “Fiksit Fare” sfidojnë në kërcim njëra-tjetrën, lëvizjet që s’duhen humbur
25/09 18:27
Ftesë në 5, Jeta pas ardhjes në jetë të Seas, Vilma Masha rrëfen mëmësinë, 24 Shtator 2020, Pjesa 1
24/09 18:47
Ftesë në 5, ’E diell n’fermë, Ervin Kurti, rubrika e re plot të qeshura, 24 Shtator 2020, Pjesa 2
24/09 18:46
Ftesë në 5, ”El Gaucho” restoranti i parë argjentinas në Tiranë, 24 Shtator 2020, Pjesa 3
24/09 18:45
Vilma Masha tregon “ilaçin” që e shpëtoi nga depresioni postpartum
24/09 18:42
Foto ekskluzive e Vilmës me vajzën, moderatorja zbulon detajin sekret
24/09 18:41
12 orë mes lopëve dhe baltës, Ervin Kurti zbulon rubrikën surprizë në “E Diell”!
24/09 18:41
Fute hudhrën në reçipeta, moderatori këshillon Bietën live: Ka plas syri!
24/09 18:40
9 muaj pa dalë asnjë natë, habit moderatorja: Më ka marrë malli të dal me burrin!
24/09 18:39
Reagimi epik i Anxhela Peristerit kur shkoi në fshat, miku i ngushtë e thotë troç
24/09 18:39
Pyetja që sikletosi të ftuarat, si ia dërgojnë fotot partnerit?
23/09 19:09
Pse bën si e bukur kot? Plas debati mes vajzave në studio
23/09 19:08