‘Lumë’ akuzash për lidhjen me McGonigal, Baçi: SPAK të hetojë menjëherë Ramën! | Breaking Top News
03/02/2023 13:17

Deputeti i PS Arben Pëllumbi dhe deputeti i PD Luan Baçi të ftuar në Breaking diskutojnë në lidhje me akuzat e McGonigal.

Top News – Pyetja që vuri në siklet ministrin rus/ Shoigu lë intervistën: A do ketë paqe në Ukrainë?
23/03 15:07
Alibeaj telefonon kandidatët e Berishës, kush iu bashkua? | Breaking Top News
23/03 14:44
Berisha apo Alibeaj? Ja kë regjistron sot KAS… | Breaking Top News
23/03 14:42
Hila vë me shpatulla pas murit ministren/ I nxjerr DOKUMENTET: Ja listat e… | Breaking Top News
23/03 14:42
PLAS keq mes Hilës dhe Manastirliut: Po gënjeni! Në qendrën Besa keni punonjës që.. |BreakingTopNews
23/03 14:41
VENDIMI/ Kushi: Për herë të parë studentët do kenë të drejtë të marrin kredi! | Breaking Top News
23/03 14:40
Mblidhet KAS, shqyrtohet ankesa e Berishës për njohjen e Alibeajt si kreu i PD | Breaking Top News
23/03 14:38
Kuvendi i Kosovës/ Kurti: Serbia ka pranuar të na trajtojë të barabartë, njohje defacto | Breaking
23/03 13:53
Ahmetaj nuk është vetëm?! Ja kush fshihet pas tij… | Breaking Top News
23/03 13:45
DEBAT i ‘nxehtë’ në Kuvend/ Manastirliu i përgjigjet Leskajt: Të ardhurat do… | Breaking Top News
23/03 13:44
Interpelanca me Manastirliun/ Leskaj: Të përcaktohet minimumi jetik brenda 2023 | Breaking Top News
23/03 13:40
Raporti i DASH, PD kërkesë në Kuvend: Të ndryshohet rendi i ditës, mocion me debat |Breaking TopNews
23/03 13:31
‘Nëse ju ka çuar nëna të lani gojën..’/ Balla- PD: Le të flasim për non-gratan e.. |Breaking TopNews
23/03 13:31
Raporti i DASH, Boçi me tone të FORTA në Kuvend: Nuk keni ku fshiheni! E vetmja.. |Breaking Top News
23/03 13:27
Raporti i DASH/ Bylykbashi: Korrupsioni dhe dhunimi i mediave e kanë nxirë vendin |Breaking Top News
23/03 13:26
BOMBA/ Alibeaj padit sërish Berishën në gjykatë? Zbardhen HETIMET | Breaking Top News
23/03 13:25
E PAPRITUR! Berisha do bashkohet me Alibeaj ? Ja kur do ndodhë…Zbardhet DATA | Breaking Top News
23/03 13:10
Shokuese/ Deputetët e PS të përfshirë në trafik droge dhe prostitucion, ja EMRAT | Breaking Top News
23/03 13:07
Analisti etiketon ASHPËR Alibeajn: Je hipokrit e cinik… | Breaking Top News
23/03 13:01
DILEMA/ Alibeaj apo Berisha? Ja kush e merr PD, DETAJET e pathëna | Breaking Top News
23/03 12:49