Lulzim Basha , nga KËSHILLA për Berishë në “BALLKON” dhe “fati” i zbardhjes së 21 JANARIT | Breaking
15/05/2024 17:53

"Breaking me Xhoi Malësia", është emisioni më i ri informativ që nis në 4 shtator 2023, në Top News dhe që ka në fokus pasqyrimin e çdo ngjarje politike, ekonomike, sociale dhe çdo gjë tjetër, në kohë reale.

Çfarë di Altin Dumani që po FRIKËSON politikën?! Dosjet me “xhevahire”do të plasin EMRA nga politika
30/05 16:21
Politikanët e bërë njësh me KRIMIN?! Cfarë do të nxjerrë në dritë METAMORFOZA 4? | Breaking
30/05 15:57
ZBARDHET ngjarja e sulmit të avokatit/ Barkaj: Një nga autorët e ngjarjes ka DËSHMUAR… | Breaking
30/05 15:46
‘TOKA që futi në KOMA avokatin Mëngjesin’/ “MOLLA e SHERRIT” me fisin nga TIRANA, zbulohen detajet
30/05 15:39
BOMBA/ Sula: SPAK ka xhevahire, ka EMRA të politikës, të dalin | Breaking
30/05 14:55
SKANDAL/ SPAK po “sulmohet” nga qeveria, Dashnor Sula: Po i vrasin shpresën shqiptarëve | Breaking
30/05 14:51
Cili politikan KËRCËNOI kreun e SPAK?! Sula: E njoh Dumanin, nuk pyet për PRESIONE! | Breaking
30/05 14:40
RRËNQETHËSE/ Avokati Mëngjesi në gjendje kritike, autorët bëhen PISHMAN: Nuk donim…
30/05 14:14
Kush është futbollisti që dhunoi SOKOL MËNGJESIN?/ Dëshmia tronditëse, autorët të paguar | Breaking
29/05 20:46
KURTI sjell Luftën në KOSOVË/ Haliti: Nuk e shoh të mundur | Breaking Top News
29/05 20:43
LUFTA e tretë botërore/ IZRAELI hedh raketat sot në GAZA | Breaking Top News
29/05 20:24
LUFTA vjen në KOSOVË/ Deputeti: E pa mundur | Breaking Top News
29/05 20:24
KURTI luan dhe tallet me opozitën/ DEPUTEI: I kam shkulur veshin kryetarit të partisë | Breaking
29/05 20:23
RAKETAT më fluturuan mbi kokë/ Studiuesi tregon për situatën në lindjen e mesme | Breaking Top News
29/05 19:59
SOKOL Mëngjesi i fitoj pronën, ata refuzuan ta paguajnë dhe e dhunuan/Avokati zbulon të vërtetën
29/05 19:43
NGA PRONARË NË GJAKATAR/Ibra: Turp për autorët fituan pronën refuzuan ta paguajnë| Breaking Top News
29/05 19:42
Ja kush pagoi për dhunën ndaj SOKOL MËNGJESIT/ Avokati zbulon ngjarjen | Breaking Top News
29/05 19:41
Dhunuan avokatin, 20 mijë euro për kapjen e autorëve/ Vocaj: Vetëdorëzohet në polici autori kryesorë
29/05 19:40
MASHTRIM dhe DROG/ Zbulohen shqiptarët që po bëjnë namin në Itali | Breaking Top News
29/05 19:08
Dalin KAMERAT E SIGURISË/ Kush janë 4 të fortët që dhunuan SOKOL MËNGJESIN | Breaking Top News
29/05 19:06