Luizi rrezikon nga hormoni i stresit. Ka probleme të theksuara me barkun – E Diell 19 mars 2023
19/03/2023 14:41

Si çdo jave rubrika “Trotuar” trajton tema të cilat prekin diskutimet e përditshmërisë sonë. Këtë javë në Trotuar, Marëdhënia Sabian – Keisi – Kristi. Si ndikoi hyrja e Sabianit në lojës e Keisit dhe çfarë do të ndodhë tani mes çiftit. Edi Manushi, Gerta Gixhari, Ronaldo Sharka, Ervin Kurti, Graciano Tagani,Argjira Spanca, Pamela Shqezi, Kujtim Gjuzi, Milaim Zeka, Erjola Doçi

Plas debati Cako-Mane, Perëndimi na solli prostitucion – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Arrestimi i Trump! Alfred Cako: Ja kush fshihet prapa – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Episodi i plotë: E Diell 26 mars 2023 Entertainment Show
26/03 19:30
Pakti Kosovë-Serbi, Alfred Cako tregon qëllimet e ndërkombëtarëve – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Milaim Zeka jep lajmin bombastik për Albin Kurtin – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Alfred Cako si Luizi, Milaimi si Qetësori ndërsa Vlera si E… – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Pakti Rusi-Kinë! Alfred Cako: Rasti i parë që perëndimi… – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Zbulohet arsyeja! Ja pse Vuçic nuk e firmosi paktin – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Milaim Zeka: Alfred Cako më zhgënjeu, ja çfarë vendosën Rusia dhe Kina – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Bomba e Bledi Manes: Kur u ndanë kufijtë në 1913 janë përdorur eskorta – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Milaim Zeka: Sofia Loren ka qënë e dashura e Titos – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Vlerë Gjakova: Do jem e para që do kundërshtoj Albin Kurtin nëse… – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Marrëveshja e Ohërit, luftë apo paqe? Boshti i ri gjeopolitik Kinë-Rusi – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Milaim Zeka: Hamshorët kosovarë kanë bërë namin në p… – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Kriza bankare në USA, Alfred Cako tregon planin diabolik – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Eskluzive! A kishte një marrëveshje në Ohër? Ja reagimi i Milaim Zekës – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Hija e Putin dhe diferencat e BE-së në Ohër – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Putin-Xi Jinping! Koinçidenca e frikshme me datë e takimit – E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Milaim Zeka i vë vulën ” Ja lojërat që po bën Albin Kurti”- E Diell 26.03.2023
26/03 19:30
Korab Shaqiri – Udhët e mia – E Diell 26.03.2023
26/03 18:35