Luiz Ejlli e “ha” Butrintin për mëngjes/ Wake Up
27/01/2023 09:53

Çdo mëngjes zgjohuni me “Wake Up”, programi i njëkohshëm radio-televiziv i “Top Channel” e “Top Albania Radio”, në thelb ka përcjelljen e informacionit më të nevojshëm për mëngjesin. Në “Wake Up” gjeni leximin e gazetave, analiza të ndryshme, informacione utilitare, këmbimin valuator, parashikimin e motit, biseda me të ftuarit në studio për tema të aktualitetit, nga jeta e përditshme urbane e deri tek arti dhe spektakli si dhe personazhe interesantë. Zgjimi në “Wake Up” është ritmik dhe me buzëqeshje. Gjatë tri orëve të transmetimit, na shoqëron edhe muzika më e mirë, e huaj dhe shqiptare. Prezantues: Blendi Salaj Enxhi Nasufi Neada Muçaj Autor: Blendi Salaj Gazetarë: Edlira Sulejmani, Vilma Kërçiku

Ujqit gjigantë që kujdesen për bebin/ Wake Up
24/03 11:36
“Kiara vajzë e respektuar. Olta mohon gjithçka për lojën, Luizi lojtar i fortë”/ Wake Up
24/03 11:30
Robert Aliaj: Kristi respektoi vendimin e Keisit për ndarjen/ Wake Up
24/03 11:27
Robert Aliaj: Marrëdhënia Kristi-Keisi s’më ka interesuar asnjëherë, babai i saj…/ Wake Up
24/03 11:21
Robert Aliaj: Luizi me personalitete të ndryshme, hedhja e atleveve gjest i keq!/ Wake Up
24/03 10:59
Robert Aliaj: Kristi në BBV qytetar, po bullizohet!/ Wake Up
24/03 10:55
Robert Aliaj: Gala realizon filmin e parë “Du pain”, histori aktuale që…/ Wake Up
24/03 10:53
Reagon Robert Aliaj: Lorenci “Chihuahua”, Kristi “Pit Bull”/ Wake Up
24/03 10:44
Shoferë kujdes kur përdorni antialergjikë!/ Wake Up
24/03 10:35
Si mund t’i shmangim alergjitë, nga pluhurat deri tek qimet e kafshëve/ Wake Up
24/03 10:35
Kujdes, nga ndryshon ftohja bakteriale nga një alergji sezonale/ Wake Up
24/03 10:34
Farmacistja: Na vijnë pacientë që janë trajtuar vetë me mjekime popullore/ Wake Up
24/03 10:34
Farmacistja Gjeli: Çfarë duhet të dimë për pacientin?/ Wake Up
24/03 10:34
Farmacistja: Kolla gjatë natës tregon që mund të vuani nga…/ Wake Up
24/03 10:33
“Don Pasquale”, opera për fëmijë dhe familje sot dhe nësër në TKOB/ Wake Up
24/03 10:05
Luizi i hedh atletet në pishinë. Kristi: Pse e bëre?/ Wake Up
24/03 10:00
Olta ngacmon Kristin: Ka filluar të të pëlqejë Jori…/ Wake Up
24/03 10:00
“Përdorues droge”, Luizi i lënduar nga shpifja…/ Wake Up
24/03 10:00
Pas përplasjes skandaloze, Lorenci i kërkon falje Kristit/ Wake Up
24/03 09:59
Shqiptarët kërkojnë më shumë në farmaci: Antibiotikë dhe antidepresivë/ Wake Up
24/03 09:31