Lufta e frikshme/ Alfred Cako parashikon çfarë do ndodhë mes Rusisë dhe Ukraniës – E Diell
17/06/2024 08:53

Rrethi Katror Info Rubrika: Edi Manushi, Alfred Cako, Milaim Zeka, Belinda Dragoti, Albatros Rexhaj, Bledi Mane Këtë javë në emision do diskutojmë disa tema aktuale, çfarë do të ndodhë me Partinë Demokratike? Kujt do ja kalojë Berisha stafetën? Gazmend Bardhi apo Argita Berisha? Takimi Biden Macron, a kanë nisur negociatat për paqen në Ukrainë?