LSI shënjestron PD ‘Nuk tregohet forca me grisje fletësh’ | Zona Zero Top News
15/09/2021 18:45

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00 "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Befason Duka ‘Ja pse do votoj pro qeverisë dhe kundër opozistës…’ | Zona Zero Top News
21/09 00:15
‘Targat serbe mollë sherri’ protesta e revolta në veri të Kosovës | Zona Zero Top News
20/09 22:38
Habit Duka ‘Ja pse përplasjet në PD janë pozitive’ | Zona Zero Top News
20/09 22:38
‘Ekipet rivale përballë Kukësit’ i zbulon sportisti | Zona Zero Top News
20/09 22:37
‘Berisha viktimë e metodës së vet politike, ndërsa Basha…’ Shano | Zona Zero Top News
20/09 22:16
Shano përjashton Berishën e Bashën zgjedh një krytar tjetër për PD | Zona Zero Top News
20/09 22:10
Ironi pr Bashën ‘Sapo hapin gojën duket që janë budallenj’ Dritan Shano | Zona Zero Top News
20/09 22:09
‘Basha s’ka të drejtë të marrë vendime’ kritikat nga Shano | Zona Zero Top News
20/09 22:09
Habit Shano ‘Na duhet një kopje e Ramës brenda në PD’ | Zona Zero Top News
20/09 21:38
‘Mos fluturojmë me presh, por me fakte konkrete’ Gonxhja për qarkullimin rrugor | Zona Zero Top News
20/09 21:28
Gonxhja zbulon si të shmnangësh problemin e parkimit, ja taktika… | Zona Zero Top News
20/09 20:55
Dajaku dhe gjobat nuk janë zgjidhje për sigurinë rrugore! Blendi Gonxhja | Zona Zero Top News
20/09 20:54
‘Çmimi i autobusëve po rritet’ ja ndryshimet që priten! Blendi Gonxhja | Zona Zero Top News
20/09 20:54
‘Targat e bukura të personalizuar’ ja fitimi madh nga shitjet, e zbulon Gonxhja | Zona Zero Top News
20/09 20:53
Shitja e targave të personalizuara, Gonxhja zbulon benefitet e mëdha | Zona Zero Top News
20/09 20:28
Thirrja e fortë ‘S’duhet të kemi miq vetëm afganët pasanikë’ Kulla | Zona Zero Top News
20/09 20:06
’20 vjet broçkulla dhe përralla për Afganistanin’ analiza nga Ilir Kulla | Zona Zero Top News
20/09 20:05
‘Kameramanët dhunoheshin nga talebanët’ gazetarja afgane rrëfen përjetimet | Zona Zero Top News
20/09 20:04
Gazetarja afgane i dërgon një mesaazh të mirë Ramës! | Zona Zero Top News
20/09 20:04
‘Dua të bëhem zëri i afganëve nga Shqipëria’ gazetarja afgane kërkon punë | Zona Zero Top News
20/09 20:04