Linja e tensionit, devijon trafiku në bulevard
24/09/2013 00:00

Pas zhvendosjes nën tokë të linjës së tensionit të lartë, ndërtuar 15 vite më parë përgjatë bulevardit 'Zogu i Parë' në kryeqytet, Bashkia e Tiranës ka nisur punën për zhvendosjen e shtyllave elektrike të saj.

Top Channel/ Vjosa arrin maksimumin/ Rritja e nivelit të ujit për shkak të baticës dhe erës detare
07/12 15:23
Top Channel/ Dëbora zbardh juglindjen/ Rrugët nacionale janë të gjitha të hapura
07/12 15:20
Top News- Meta, ‘i përjashtuar’ nga SHBA?!/ Pse zyrtari i lartë amerikan nuk takon Presidentin?!
07/12 15:16
Top Channel/ Kujdes! Ka gurë në rrugë/ Problemet në rrugët që lidhin Elbasanin me qytetet e tjera
07/12 15:11
Top News- Arrestohet pas 6 muajve në kërkim / Kush është Ushtar Stani që akuzohet për vrasje
07/12 15:11
Top Channel/ Makina del nga rruga, vdes 20 vjeçari. Aksidenti ndodhi në mesnatë, por u zbulua sot
07/12 15:10
Top News- Audi përplaset me murin rrethues/ Shoferi humb jetën, shkak shpejtësia e madhe
07/12 15:10
Top Channel/ “Iu hapi dyert afganëve”, Clinton nderon me çmimin “Inovator i Nderuar Global” Ramën
07/12 15:08
Top Channel/“Sekretares Klinton i duhet ndihma jote!” Rama zbardh bisedën me një zyrtar për afganët
07/12 15:07
Top Channel/ Presidenti vendos sot për zgjedhjet! Do dekretojë zgjedhjet e reja? Flet në orën 17:00
07/12 15:03
Top Channel/Kurti në Bruksel, mesazh i qartë: “Ne i plotësuam kriteret, tani liberalizoni vizat”!
07/12 14:33
Top News-Vdekja tragjike e të burgosurit shqiptar/I vëllai tregon telefonatën e fundit me të
07/12 13:52
Top Channel/ Buxheti 2022, Veliaj me të rinjtë: Do kemi buxhetin më të madh ndonjëherë për rininë
07/12 13:49
Top Channel/Kapet 59-vjeçari që tentoi të vriste një person,si ra në pranga pas disa muaj kërkimesh
07/12 13:35
Top News-Situata nga veriu në juglindje/Borë dhe rrugë me probleme në zonat malore
07/12 13:26
Top Channel/Aksident i rëndë në Elbasan/Humb kontrollin dhe përfundon mes vreshtave, vdes 20-vjeçari
07/12 13:19
Top Channel/ Pasojat e motit të keq në Elbasan/ Rënie gurësh në disa akse, pa drita disa fshatra
07/12 12:54
Top Channel/ Rrëshqitja e dheut bllokoi fshatrat/ Normalizohet situata në Ungrej të Lezhës
07/12 12:53
Top Channel/ Reshjet mbushën liqenet/ Hidrocentralet e lumit Drin me kapacitet të shtuar
07/12 12:52
Top News – Kalimtari përplaset për vdekje, makina me shpejtësi të madhe
07/12 12:51