Lindita përqafon Çimin, Stela nuk e pëlqen fare gjestin – Përputhen +40, 17 Qershor 2021
18/06/2021 09:42

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Top Channel/ Nga “një cep në tjetrin”, Kroacia hap urën që lidh brigjet e Adriatikut!
30/07 09:30
Top News – Varrosen nënë e bijë në Gjakovë/ Kosovë, përcillen disa nga viktimat e aksidentit
30/07 09:30
Top Channel/ E panë vetëm tani, asteroidi gjigand po vjen drejt Diellit- ç`do të ndodhë?
30/07 09:30
Top Channel/ 7 minuta: UFO filmohet duke fluturuar në krah të avionit, ndryshon formë!
29/07 10:09
Top News – ‘Ters’ në ditën e shënuar/ Po shkonin të merrnin nusen, përplaset makina
29/07 10:09
Top News-Kërcënoi policinë me armë/ Fation Lika dhe e shkuara e tij ‘e errët’ në itali
29/07 10:09
Top Channel/ Breshëri në tokë si bombardim, “cmendet” moti në Itali- përmbytje e stuhi!
28/07 09:15
Top News – Skena nga fundi i botës… / Pamjet e tmerrshme, stuhia e rërës “përpin” qytetin
28/07 09:14
Top Channel/Tërbimi i natyrës, stuhia e rërës “gllabëron” brenda pak minutash qytetin në Kinë!
28/07 09:14
Top Channel/ “Pasagjerëve iu shtypën duart”, ekspertët për autobusin: Dy shoferë nuk mjaftojnë!
27/07 09:14
Top Channel/ 18 vjeçarja që vdiq në aksident, do niste punë si infermiere në Gjermani
27/07 09:13
Top Channel/ Momenti 3D i tragjedisë së autobusit- tmerri, babai nuk njohu dot fëmijën e tij!
27/07 09:13
Top Channel/ Aksidenti tragjik në Kroaci: Shoferi dhe nëntë pasagjerë kosovarë kanë vdekur
26/07 09:13
Top Channel/ Ekskluzive /Flet i mbijetuari i aksidentit Fidan Hajdaraj: Ndodhi 3 orë pas pushimit
26/07 09:13
Top Channel/Në shtëpinë e shoferit që humbi jetën/ Prej 1 viti punonte me autobusët e “Deva Tours”
26/07 09:13
Top News – Dua Lipa lë pa fjalë restorantin ku drekoi, ja menuja që zgjodhi tek “Sofra e Ariut”
25/07 09:08
Top Channel/Pak sekonda nga tragjedia: Dy avionë rrezikuan përplasjen në aeroportin e Parisit!
25/07 09:08
Top News – Miku i mirë në ditë të vështirë/ Rusia ndihmon Kubën pas protestave antiqeveritare
25/07 09:08
Top Channel/ Dua Lipa vjen në Tiranë, do kontriubojë për ndërtimin e një kopshti në kryeqytet
24/07 10:03
Top Channel/ Dua Lipa: Mburrem që jam këtu. Të ndryshojmë stigmën për Kosovën e Shqipërinë
24/07 10:02