Lindita “çmend” Luanin, del nga makina dhe kërcen në rrugë gjatë takimit – Përputhen +40
20/06/2021 09:10

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit. Autore: Olsa Muhameti Moderatore: Bora Zemani Opinionist: Arjan Konomi

Top News – Dua Lipa ia merr valles popullore, bën gjestin e papritur!
05/08 09:39
Top News – Pamje horror! ‘I fusin drogë në alkool’ ja si çmendet adoloshentja…
05/08 09:39
Top News – Përmbytjet rrezikojnë globin/Ndryshimet klimatike, pasoja të rënda deri në 2030
05/08 09:39
Top Channel/ Gazetari i Top Channel rrezikon jetën duke raportuar ‘live’ , bllokohet mes flakëve
04/08 09:38
Top News-‘Më tradhëtoi në shtëpinë tonë’/Shqiptari tregon pse e vrau me thikë gruan e tij
04/08 09:38
Edicioni Informativ, 03 Gusht 2021, Ora 15:00
04/08 09:38
Top News-E futi të gjallë në kuti/ Ndërron jetë foshnja, procedohet penalisht mjekja
03/08 09:46
Edicioni Informativ, 02 Gusht 2021, Ora 19:30
03/08 09:46
Top News – Çifti mbretëror drejt divorcit/Çfarë ndodhi me princin dhe princeshën e Monakos
03/08 09:45
Top News – U rrëzua një UFO apo një satelit…Turqi, bie meteori i gjelbër, ndizen spekulimet
02/08 09:36
Top Channel/ Kopshti mbi çatinë e shtëpisë/ Familja që prodhon perime dhe fruta
02/08 09:36
Çfarë ndodhi me konkurrentët në Durrës dhe Ulqin – ‘Për’Puthen on Tour’, 1 Gusht 2021
02/08 09:35
Top News – Përplasje kokë më kokë’/ Aksident mes makinave në qafën e Llogarasë
01/08 09:39
Top News – Ndahet çifti i ‘Për’puthen +40’/Stela lajmëron ndarjen nga Çimi në Instagram
01/08 09:38
Top Channel/ I mori jetën gruas, i heshtur e kokë ulur bashkëshorti vrasës del para Gjykatës
01/08 09:38
Top Channel/ Në Turqi shpërthen “ferri”: Viktima nga zjarret, lutjet e fundit -“Nxito biri im”!
31/07 09:09
Top Channel/ Luftanija britanike i afrohet ujrave të saj, Kina nis “grupin e sulmit”
31/07 09:08
Edicioni Informativ, 30 Korrik 2021, Ora 15:00
31/07 09:08
Top Channel/ Nga “një cep në tjetrin”, Kroacia hap urën që lidh brigjet e Adriatikut!
30/07 09:30
Top News – Varrosen nënë e bijë në Gjakovë/ Kosovë, përcillen disa nga viktimat e aksidentit
30/07 09:30