Lei Kraja e thotë hapur: Zemrën e kam të thyer, ja pse! Diona Fona; jeta personale & karriera -POT
10/07/2024 19:30

Këtë verë pushimet nuk do të jenë të njëjtat... aventurë, sport, plazh... Zbuloni Shqipërinë si asnjëherë më parë tek "Pushime on Top" me Eni Shehun dhe Lei Krajën, nga data 24 qershor në Top Channel.

Këshilla stil për një dalje në darkë, nga Eni dhe Lei – POT
12/07 19:15
“Më nxore mallin e Kiara Titos”-loja që shkaktoi të qeshura në bregdet & legjendat e Karaburunit-POT
12/07 19:15
Vlora, në sytë e Altin Seranit -POT
12/07 19:15
Quizi Rilastil sjell dhurata për pushuesit -POT
12/07 18:45
Quizi i Max Optika në qytetin e Himarës – 5 pyetje pikante për të fituar – POT
12/07 18:45
Davines, sinonim i bukurisë dhe flokëve të shëndetshëm -POT
12/07 18:45
Aperol Spritz sjell DJ nga e gjithë bota në festivalin ndërkombëtar “Cosmic Jungle” – POT
12/07 18:30
Në zbulim të Gadishullit të Karaburunit me “Happy Regina” – POT
12/07 18:30
E “çmendur” në skenë, apo në shtrat? Arta Kabashi, në një rrëfim pa filtra! -POT
11/07 19:30
Turizmi alternativ më pranë me natyrën në ‘Wave Camping’ -POT
11/07 19:15
Arta përballë pyetësorit pikant të Leit; “Në një ishull e vetme, me këtë personazh”! -POT
11/07 18:45
Arta Kabashi: Do kisha dëshira të isha pjesë e ‘Dancing with the Stars’ -POT
11/07 18:45
Arta Kabashi: Pjesëmarrja në Big Brother m’i ka nxehur “motorët”! -POT
11/07 18:45
Romeo Veshaj apo…? Ja kë ‘zgjedh’ Arta Kabashi mes dy këngëtarëve të njohur -POT
11/07 18:45
Projektet e reja, Arta Kabashi: Tekstet e mia bazohen në histori personale! -POT
11/07 18:45
Vendi ku realizohen ëndrrat – Detajet unike të kuzhinës në Empire Beach! -POT
11/07 18:30
Empire Beach, resorti i mahnitshëm buzë detit Jon -POT
11/07 18:30
Çfarë nuk duhet të mungojë në çantën tuaj të pushimeve? Eni ju ‘servir’ këshillat -POT
11/07 18:30
Lei Kraja e thotë hapur: Zemrën e kam të thyer, ja pse! Diona Fona; jeta personale & karriera -POT
10/07 19:30
Në zbulim të liqeneve të Lukovës në Pogradec – POT
10/07 19:15