Laptopi mund të na bëjë infertilë? Dëgjoni këshillat e mjekut – Shqipëria Live
11/06/2024 14:23

Telefoni dhe laptopi janë bërë tashmë një pjesë e pandarë e jetës tonë, me të cilat shpenzojmë orë të gjata. Megjithatë, siç na vijnë shumë të mira, nga këto pajisje ashtu na vijnë edhe disa të këqija. Një prej të këqijave që mund të na vijnë lidhen me fertilitetin si te femrat ashtu edhe te meshkujt. Mbajtja e laptopit në prehër shpesh mund të ndikojë në infertilitet. Kjo gjë lidhet me nxehtësinë që gjenerohet nga laptopi teksa qëndron në një vend për një periudhë të gjatë kohore. Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

“Kam qenë Ateist”, habit Pastori në studio – Shqipëria Live
18/06 15:35
“100% Alienët janë në Tokë”, asteofizikanti tregon studimin e fundit – Shqipëria Live
18/06 15:30
“UFO-t jetojnë të fshehur mes njerëzve”,studimi i fundit i Universitetit të Harvardit-Shqipëria Live
18/06 15:26
“Bëri 10 vite burg, u arrestua 3 ditë para pensionit”, jeta e kompozitorit të njohur -Shqipëria Live
18/06 15:21
“UFO-t ekzistojnë”, më në fund studimi e vërteton – Shqipëria Live
18/06 15:19
Historia tragjike e kompozitorit të këngës “Qingji i vogël”, flet djali i Zef Lekajt -Shqipëria Live
18/06 15:16
“Nuk e ka takuar kurrë djalin”, Erika: Ish-burri nuk i përgjigjet detyrimeve – Shqipëria Live
18/06 14:54
“Qingji vogël”, “Kur jemi bashkë ne të dy”, historia e kompozitorit të njohur – Shqipëria Live
18/06 14:49
“Më nxorri thikën kur kisha djalin në krahë”, 23 vjeçarja: Më tha “S’është djali im” -Shqipëria Live
18/06 14:26
“Më ka rrahur edhe kur isha 7 muajshe shtatzënë”, Erika: Ja kur vendosa të ndahesha – Shqipëria Live
18/06 14:16
Konkurrentja e “She’s on Top”: Partneri më dhunonte, s’më linte të dilja me familjen- Shqipëria Live
18/06 14:14
“Metamorfoza u krijua për të zbuluar lidhjen e Ilir Metës me krimin” – Shqipëria Live
18/06 14:13
“Lihet në fuqi masa për Berishën”, gazetari: Është nën hetim – Shqipëria Live
18/06 13:50
“SPAK-u ka goditur bandat” Adriatik Doçi: Ka mosbesim për shkatërrimin e korrupsionit-Shqipëria Live
18/06 13:39
“Kryemadhi është burrneshë, Meta nuk e meriton” – Shqipëria Live
18/06 13:34
Ilir Meta sulmon SPAK-un, avokati: Ka kryer 3 vepra penale – Shqipëria Live
18/06 13:29
Gazetari: Kam zbuluar një pjesë tjetër të pasurisë që Meta që ia ka lënë vjehrrës – Shqipëria Live
18/06 13:17
“Ku janë këto jashtëtokësor more?”, Sllamniku: Po krijojnë dhe Krishtin – Shqipëria Live
18/06 05:41
Djegin flamurin shqiptar, provokojnë serbët në Gjermani – Shqipëria Live
17/06 15:29
Vuri bast me djalin dhe hyri në fushë, tifozi shqiptar: UEFA do marrë masa – Shqipëria Live
17/06 15:24