“Laptopi dhe telefoni mund të na dëmtojnë cilësinë e spermën”, flet mjeku – Shqipëria Live
11/06/2024 14:47

Telefoni dhe laptopi janë bërë tashmë një pjesë e pandarë e jetës tonë, me të cilat shpenzojmë orë të gjata. Megjithatë, siç na vijnë shumë të mira, nga këto pajisje ashtu na vijnë edhe disa të këqija. Një prej të këqijave që mund të na vijnë lidhen me fertilitetin si te femrat ashtu edhe te meshkujt. Mbajtja e laptopit në prehër shpesh mund të ndikojë në infertilitet. Kjo gjë lidhet me nxehtësinë që gjenerohet nga laptopi teksa qëndron në një vend për një periudhë të gjatë kohore. Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantojnë: Erjona Rusi & Arjon Muça Autore: Eralda Kenaj

Djegin flamurin shqiptar, provokojnë serbët në Gjermani – Shqipëria Live
17/06 15:29
Vuri bast me djalin dhe hyri në fushë, tifozi shqiptar: UEFA do marrë masa – Shqipëria Live
17/06 15:24
Nga tifozja seksi te çunat “e flaktë” të Kombëtares! Pikantet nga Shqipëri-Itali – Shqipëria Live
17/06 15:09
Heidi e nxorri Vesën nga BBV prej Romeos? Drini lidhje me Dean? Françeska shtatzënë? -Shqipëria Live
17/06 15:05
Kriset miqësia e Rozës me Riken? Vesa vihet në siklet për pëlqimin ndaj Romeos – Shqipëria Live
17/06 15:04
Si reagoi Heidi pas intervistës në “Top Arena”? – Shqipëria Live
17/06 15:00
Njihuni me 24 vjeçarin që ka lindur në SHBA dhe imiton zakonet shqiptare në TikTok – Shqipëria Live
17/06 14:59
Loredana futi në sherr Noizyn me Mozzik? Këngëtari prezanton të dashurën e re – Shqipëria Live
17/06 14:55
“Skenderbeu” dhe “Ushtari i UÇK-së” në stadium, mediat serbe ngrenë alarmin: Provokim-Shqipëria Live
17/06 14:35
Flet “Skenderbeu” dhe tifozja me fustanin kuq e zi që pushtuan mediat e huaja – Shqipëria Live
17/06 14:17
“Mendojnë se jam e përdalë vetëm nga stili im”, 24: vjeçarja: Më shohin çuditshëm – Shqipëria Live
17/06 14:04
Njihuni me 24 vjeçaren shqiptare “Goth girl”, Sara: Ja si e pritën prindërit – Shqipëria Live
17/06 13:55
Krimi jo vetëm “punë burrash”, gratë shqiptare pjesë e bandave – Shqipëria Live
17/06 13:53
“Gratë nxjerrin pistoletën dhe të qëllojnë”. Laert Haxhiu përfshiu të dashurën – Shqipëria Live
17/06 13:46
Shqiptarja “koka” e një grupi kriminal, avokati: Janë më të rrezikshme se burrat – Shqipëria Live
17/06 13:39
Gratë bëjnë “namin”, mbjellin dhe shpërndajnë drogë, zbulohen bisedat në “Sky” – Shqipëria Live
17/06 13:28
52 vjeçarja shqiptare tutore e grave në Greqi, ja si ndodhte shfrytëzimi – Shqipëria Live
17/06 13:25
Performancë e jashtëzakonshme e akrobateve të vogla që sfidojnë lartësitë – Shqipëria Live
14/06 14:48
Si ndikon ekspozimi në dielli në shëndetin dhe humorin tonë? – Shqipëria Live
14/06 14:38
Dëshironi bark të sheshtë dhe këmbë pa celulit, ja çfarë të konsumoni – Shqipëria Live
14/06 14:37