‘Lajm i keq për Shqipërinë’-Alizoti për çështjen ‘McGonigal’: Po flasim për… | Zona Zero Top News
27/01/2023 21:09

"Zona Zero" është emisioni më i ri informativ i Top News. Eshtë Zona e pyetjeve, Zona ku merren përgjigjet dhe Zona ku zhvillohen debatet. Eshtë Zona me Zero kompromise, Zero embargo dhe Zero sekrete. Çdo ditë nga ora 16:00-20:00. "Zona Zero" nën drejtimin e gazetarit Thimi Samarxhiu do të sjell tek publiku informacionet më të fundit dhe analizat më të detajuara të ngjarjeve kryesore të ditës. Një zonë e dedikuar informimit korrekt, të saktë dhe pa kompromise me të vërtetën.

Nga shpërndarja e drogës në QSUT tek…/Deklarata e fortë e pedagogut për Ahmetajn |Zona Zero Top News
22/03 21:57
Si po i gjen muaji i madhërishëm të Ramazanit shqiptarët? Flet Taulant Bica | Zona Zero Top News
22/03 21:05
‘NATA e KADRIT’, cila është rëndësia e saj? E zbulon Taulant Bica | Zona Zero Top News
22/03 21:04
Nis nesër muaji i Ramazanit/ Urimi i veçantë për besimtarët! | Zona Zero Top News
22/03 21:04
‘Të burgosurit shqiptarë vdesin por s’ka shkaqe’, Selmanaj zbulon skenarin | Zona Zero Top News
22/03 21:03
Eksperti plas bombën/ Shqiptarët që burgosen në Maqedoni përfundojnë të vdekur | Zona Zero Top News
22/03 21:02
Mister në Maqedoni/ Mbi 4 vdekje në burg, shkaqe të pazbuluara | Zona Zero Top News
22/03 21:02
Të burgosin hapin tunel 50 metra për tu arratisur/ Çfarë po ndodh në RMV? | Zona Zero Top News
22/03 21:02
Karabina: Demokratët janë futur në një vëlla-vrasje, janë sulmuar në… | Zona Zero Top News
22/03 20:29
‘Vrasje politike’, Xhunga analizon situatën politike në Shqipëri | Zona Zero Top News
22/03 20:28
Zgjedhjet e 14 majit, kandidatët për 61 bashki | Zona Zero Top News
22/03 20:27
‘PD-ja një katastrofë’/ Xhunga: Po shkojnë drejt humnerës, Berisha po e shkallmon |ZonaZero TopNews
22/03 20:27
Demokratët të përfshirë në korrupsion? Çfarë po ndodh brenda PD-së | Zona Zero Top News
22/03 20:12
Dora e shtrirë për të gjithë demokratët, sigla tjetër e pamoralshme | Zona Zero Top News
22/03 20:12
Zgjedhjet e 14 majit/ Karabina: Berisha nuk është më alternativë, i refuzuar…! | Zona Zero Top News
22/03 20:12
Berisha: Rama është hakmarrës i verbër, ndaj kundërshtarit nuk njeh kufij | Zona Zero Top News
22/03 20:09
ALARMI/ Shpërndahet drogë me motorrët e picave,/ Eksperti: Duhen kontrolle | Zona Zero Top News
22/03 19:24
Shpërndanin drogë në shkolla dhe klube nate/ Eksperti analizon grupet kriminale | Zona Zero Top News
22/03 19:24
Eksperti i sigurisë plas bombën: Brenda QSUT shpërndahet drogë | Zona Zero Top News
22/03 19:24
Nga shkurret te marrja e lekëve/ Ku dhe si e marrin nxënësit drogën në shkolla? | Zona Zero Top News
22/03 19:23