Ky është prime i përballjeve, disa nga ngjarjet marrin rrjedhë tjetër-Përputhen Prime,27 Nëntor 2021
28/11/2021 09:06

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Takimi i parë i Efit me Mevlanin xhindos keq Brunon – Përputhen, 18 Janar 2022
19/01 10:03
Ja dhurata që Mevlani i bëri Efit në takim – Përputhen, 18 Janar 2022
19/01 10:02
Mevlani vë Efin në një pozitë që se kemi parë kurrë – Përputhen, 18 Janar 2022
19/01 10:02
E hëna përplas konkurrentët, situatat sa vinë e ndërlikohen akoma më shumë- Përputhen, 17 Janar 2022
18/01 08:01
Efi debaton me Erionin pas situatës që ndodhi në studio – Përputhen PRAPASKENA
18/01 08:00
Bruno gatuan për Efin, Fjori ja merr nga goja – Përputhen PRAPASKENA
18/01 08:00
Fifi rrëfen mes lotësh: Marrëdhënia me Granitin & rikthimin në BBVIP | | Fan Club, 16 Janar
17/01 08:12
Plas mes Fation Kuqarit dhe Antonelës. Ja sherri i ashpër mes tyre E Diell 16/01/2022
17/01 08:11
Alesja kërkon sqarime në takimin e saj të radhës – Për’Puthen
17/01 08:11
Alesja e dëshpëruar mes lotësh i kërkon falje Albit – Përputhen Prime, 15 Janar 2022
16/01 09:26
Top News-Veprimi i Ilirit po bën xhiron e rrjetit/Ja çfarë bëri pas eleminimit të Eltionin
16/01 09:25
Ana Lleshi bën të qaj Mikelën, Albi le Alesjan, ajo shpërthen në lot- Përputhen Prime, 15 Janar 2022
16/01 09:25
Ana dhe Erioni bëjnë takimin 4 minuta, ndërkohë Mikela refuzon studion – Përputhen, 14 Janar 2022
15/01 09:26
Ftesë në 5, Ekskluzive/ Brenda festës së 30-vjetorit të Bora Zemanit, 14 Janar 2022, Pjesa 1
15/01 09:26
Top News – Erdogan në Tiranë, Athina në ethe / Mediat greke: Po synojnë Shqipërinë e Madhe
15/01 09:26
Ana Lleshi bën lëmsh, Mikela godet me shuplakë Erionin për skenat e nxehta- Përputhen, 13 Janar 2022
14/01 08:09
Mikela i ndërpret takimin Anës me Erionin, ja reagimi Anës – Përputhen, 13 Janar 2022
14/01 08:09
Ana Lleshi i hipën në prehër Bledit, gocave s’u pëlqen – Përputhen, 13 Janar 2022
14/01 08:08
Alesja përplaset me Albin… Ana & Fjori shpërthejnë kundra njëra-tjetrës – Përputhen, 12 Janar 2022
13/01 08:01
Alesja dridhet, Albi mes britmave çfarë po ndodh mes të dyve – Përputhen, 12 Janar 2022
13/01 08:01