Kuvend, reforma sipas PS/ Diskutohet draft propozimi i maxhorancës
28/09/2020 12:58

Departamenti i Informacionit, më i madhi, më kryesori në Top Channel, i cili shënoi fillimin e televizionit me edicionin e lajmeve në 20 dhjetor 2001. Përmes informacioneve të shpejta, të sakta dhe të thelluara, reportazheve dhe rubrikave të tjera informative, Top Channel është kthyer në burimin kryesor dhe me prestigjioz të informimit të të gjithëve në Shqipëri, në hapësirën mbarëshqiptare dhe kudo tjetër në botë ku shqiptarët jetojnë. Top Channel është i pranishëm me kamerat dhe gazetarët e tij në të gjitha ngjarjet më të rëndësishme të vendit dhe në botë, me edicionet e tij informative.

Top News – Debat Gjoni-Lleshaj/ Ndryshimi në ligjin e gjendjes civile
22/10 16:20
Të zgjedhurit e PD-së pro incerenatorëve/ Ish-kryebashkiakët shpreheshin ndryshe nga drejtuesit e PD
22/10 15:39
Top News – Çështja e detit në Hagë/ Basha-faza paraprake jo nga qeveria
22/10 15:09
KED shkeli Kushtetutën/ Lejoi një notere në garën për Gjykatën Kushtetuese
22/10 15:08
Top News – Pandemia e Covid 19/ NATO dhuron edhe 60 respiratorë
22/10 12:55
Debate në parlament për burgjet/Ministria Gjonaj:janë ndëshkuar 110 të dënuar që kanë thyer sigurinë
22/10 12:42
Rama: Na pret një dimër i vështirë,60 respiratorë do të jenë në vijën e zjarrit për të mbrojtur jetë
22/10 12:16
Top News – Mori gjobë nga policia/ Gjuzi refuzon mbajtjen e maskës
22/10 11:47
Top News – Regjimi Bis dhe burgjet/ Ministrja, interpelance në Kuvend
22/10 11:45
“Militantja” e LSI në Kushtetuese/ Sonila Bejtja, qëndrime politike pro Metës, kundër Ramës
21/10 19:45
Top News – Paloka i kthen përgjigje Ramës/ ‘PS organizate kriminale’
21/10 18:35
Rama tregon projektet e reja/ Tre aeroporte dhe porte turistike në Durrës, Vlorë dhe Sarandë
21/10 15:09
Top News – Rama-çeshtja e detit/ Në kërkuam rishqyrtim, jo Greqia
21/10 14:16
Rritet buxheti për infrastrukturën/ Më shumë fonde sesa për shëndetësinë
21/10 12:59
Top News – Rama thirrje naftëtarëve/ ‘Ndalni grevën, që të bisedojmë’
21/10 12:13
Top News – Meta takon Dendias/ ‘Folëm për marredhëniet dypaleshe’
20/10 17:16
Shqipëria dhe Greqia bien dakord t’i drejtohen gjykatës ndërkombëtare
20/10 16:23
Top News – Rama-Çështja e detit / Zgjidhja në instancat ndërkombëtare
20/10 15:58
Top News – Presidenti Meta me mesazh të koduar/ ‘Jam për pesha të rënda’
20/10 15:54
LSI e PD me lista të ndryshme/ Zgjedhjet, Kryemadhi: LSI do ketë logon e saj në fletën e votimit
20/10 15:24