Kush quhet “VIP”,Olti Curri:Personazhet e Për’puthen nuk janë të tillë!-Shqipëria Live 11Qershor2021
11/06/2021 15:04

Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. Prezantues: Erjona Rusi & Flori Gjini

Pas luftës me kancerin, vjen propozimi për martesë, çfarë i tha ajo?- Shqipëria Live17 Qershor 2021
17/06 16:42
U diagnostikua me kancer në moshën 25 vjeçare,Rezi:Babi u prek shumë- Shqipëria Live17 Qershor 2021
17/06 16:42
Albini shqiptar bën autoironi: Nëse dal në diell skuqem si spec-Shqipëria Live17 Qershor 2021
17/06 16:41
“E di çfarë kam të bukur dhe të shëmtuar” rrëfehet albini shqiptar-Shqipëria Live 17 Qershor 2021
17/06 16:41
Rrisni potencën seksuale duke ngrënë shalqi, është frutë çudibërës- Shqipëria Live 17 Qershor 2021
17/06 15:48
Pastroni zorrët dhe enët e gjakut me këtë lëng!-Shqipëria Live 17 Qershor 2021
17/06 15:48
A e ka lënë Iva seksin prej bodybuilding? Ja përgjigja e saj-Shqipëria Live 17 Qershor 2021
17/06 15:47
Iva Aliko: Më pëlqejnë më shumë muskujt se sa format seksi që kisha- Shqipëria Live17Qershor2021
17/06 15:47
” Xinxifilo”, personazhet e Mitrush Kutelit, nga përralla në teatër-Shqipëria Live17Qershor2021
17/06 15:46
Ujë detox që bën çudira,Gjeçi:Ju tregoj frutin që shton potencën seksuale-ShqipëriaLive17Qershor2021
17/06 15:09
Modeli i parë albin shqiptar,Mario:Kur isha i vogël më shanin “Kokëlakër”-ShqipëriaLive17Qershor2021
17/06 15:09
Rikthehet festivali i Kukullave pas 5 vitesh,”Xinxifilo”ngjitet në skenë-Shqipëria Live17Qershor2021
17/06 15:08
Nga forma seksi tek muskujt “si burrë”,Iva Aliko flet për transformimin-Shqipëria Live 17Qershor2021
17/06 15:08
Sfidoi kancerin në moshën25 vjeçare,Rezi:Redi më qëndroi pranë çdo moment-ShqipëriaLive17Qershor2021
17/06 15:07
Krimi shqiptar në Francë, gazetari: I papërfillshëm, pompohet shumë-Shqipëria Live 16 qershor 2021
16/06 17:11
Acarohet aktivistja: Prostitucioni në familje, histori e ndyrë-Shqipëria Live 16 qershor 2021
16/06 17:09
“E kam parë në semafor”,Dritani:Nëna e vajzës time punon me tutor-Shqipëria Live 16 qershor 2021
16/06 17:09
Dritan Kulla:Ish-gruaja ishte eskorte me 500€,vajzën ja la nënës time- Shqipëria Live 16qershor2021
16/06 17:08
“Ish-gruaja ime ushtron prostitucion në Itali, braktisi vajzën”-Shqipëria Live 16 qershor 2021
16/06 17:08
Dritan Kulla:Gruaja më tradhtonte edhe kur ishte shtatzënë me vajzën-Shqipëria Live 16 qershor 2021
16/06 17:08