Kush je ti që i gjykon? Plas debati mes Megi Pojanit dhe Ervin Kurtit “E Diell”, 27 Shtator 2020
28/09/2020 09:21

Rubrika: Edi Manushi Fjoralba Ponari, Nevina Shtylla, Ervin Kurti, Argjira Spanca, Alesia Bami, Graciano Tagani, Olti Curri, Megi Pojani, Armela Topi

Andi dhe Tea flasin për herë të parë, pas largimit të Shqipes – Përputhen
29/10 10:03
Tea debat të ashpër me Shqipen, Andi ndoqi Tean kur la studion, pse? – Përputhen
29/10 10:02
Ana bën deklaratën e fortë, Berat je Gay, nuk mund të qëndrosh më për ne – Përputhen
29/10 10:01
Fjalët e ndjera, nga surpriza, bëjnë Anën të qaj – Përputhen 27 Tetor 2020
28/10 09:08
Takimi i Anës ditën e djeshme ka rritur tensionet mes djemve në prapaskenë – Përputhen 27 Tetor 2020
28/10 09:08
Takimi i papritur 4 min i Anës dhe Marisit – Përputhen 27 Tetor 2020
28/10 09:07
Fatjoni nuk reagon mirë, ndaj takimit të Anës dhe Beartit – 26 Tetor 2020
27/10 09:44
Çfarë bëri Ana, që nxori nga vetja Fatjonin – Përputhen 26 Tetor 2020
27/10 09:44
Ana dhe Bearti flirtojnë hapur me program – Përputhen 26 Tetor 2020
27/10 09:43
N’fermë: Befasuese/Kush e përloti Behar Merën? “E Diell”, 25 Tetor 2020
26/10 10:30
Po ta mbaj unë, nuk e quaj burrë! Ja ç’thotë Dea Mishel në Trotuar “E Diell”, 25 Tetor 2020
26/10 10:29
Portokalli, 25 Tetor 2020 – 2 Policat ( Gjoba Kalimtarëve )
26/10 10:29
Episodi i plotë, Shiko kush LUAN 4, 24 Tetor 2020, Entertainment Show
25/10 09:13
Edicioni Informativ, 24 Tetor 2020, Ora 19:30
25/10 09:13
Paintball, Capital T, Shiko kush LUAN 4, 24 Tetor 2020, Entertainment Show
25/10 09:13
Shqipja perjashtohet nga programi pas mesazheve te papershtatshme, qe percolli – Përputhen
24/10 09:37
Andi i pezmatuar për largimin e Shqipes nga Për’puthen – Përputhen
24/10 09:37
Hell’s Kitchen Albania, Sezoni 3, Episodi 4, 23 Tetor 2020
24/10 09:36
E paprecedentë: Tea largohet nga studio – Përputhen
23/10 10:25
Shqipes i mbyllet mikrofoni në studio… – Përputhen
23/10 10:25